Middle Earth Shadow of War için Yeni Bir Video Yayınlandı

Middle Earth Shadow of War için Yeni Bir Video Yayınlandı

Monolith Productions ve Warner Bros Interactive iş birliği ile geliştirilen Middle Earth Shadow of War için yeni bir video daha yayınlandı.

2013 yılında yayınlanan Middle Earth Shadow of Mordor'un devam oyunu olan Middle Earth Shadow of War 10 Ekim'de raflardaki yerini alacak. Oyunun arkasındaki isimler olan Monolith Productions ve Warner Bros Interactive, kalan süre zarfında Shadow of War ile ilgili videolar paylaşmaya devam ediyor.

Hemen hemen her hafta Shadow of War ile ilgili yeni bir video ile karşılaşıyoruz. Bu haftaki video ise, oyunun geçtiği Mordor'da yaşayan yaratıkları konu ediniyor.

İlk oyunu oynayanların da bileceği üzere, Mordor'daki tek düşmanlarımız orklar değil. Zira orklar kadar çevrede dolaşan vahşi yaratıklar da bizim için hayli tehlikeli. Özellikle de oyunun ilk başlarında. İlerleyen bölümlerde kazandığımız güçler sayesinde bu yaratıklar kontrol etmemiz mümkün oluyordu. Dolayısıyla işimize de yarıyorlardı. Fakat oyunun başlarında işimizi zorlaştırdıkları da inkar edilemez bir gerçek.