Fenerbahçe, Neto'yu Resmen Açıkladı

Fenerbahçe, Neto'yu Resmen Açıkladı

Fenerbahçe transferi resmen duyurdu. Skrtel ve Neustadter'li savunma hattına takviye yapan Sarı Lacivertliler, Zenit'in Portekizli savunmacısı Neto'yu resmen açıkladı. 

Fenerbahce.org'dan yapılan açıklamada şöyle denildi: 

Kulübümüz, Zenit'te forma giyen defans oyuncusu Luis Neto ve kulübü ile yapılan görüşmeler sonucunda, futbolcunun kulübümüze transferi konusunda her konuda anlaşma sağlamıştır.

29 yaşındaki defans oyuncusu Zenit Kulübü'nden satın alma opsiyonlu olarak 1 yıllığına kiralanmıştır.

Portekizli futbolcu Luis Neto ile imzalanan sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını ve Neto'nun Çubuklu ile büyük başarılara imza atmasını diliyoruz.

FENERBAHÇE'DEN BEN ARFA AÇIKLAMASI!

Fenerbahçe, Ben Arfa transferiyle ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Paris Saint-Germain'de forma giyen ve kadroda düşünülmeyen Ben Arfa için Fenerbahçe ve Başakşehir'in görüşeceği belirtilmişti. Sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan yıldız futbolcunun İstanbul'a gelerek kulüplerle görüşeceği ifade edilmişti. Çıkan haberler üzerine Fenerbahçe konuyla ilgili duyuru paylaştı. 

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:

Son dönemde medyada futbolcu Hatem Ben Arfa'nın kulübümüze transferi ile ilgili gerçek olmayan haberler yer almaktadır.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, konuyla ilgili en doğru bilgileri şahsen vermiş olup, geçen 1 aylık süreçte oyuncunun kulübüyle olan problemleri devam etmektedir ve durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Dolayısıyla oyuncunun kulübümüze transferiyle ilgili çıkan haberler yalandır.

Kamuoyuna duyururuz.