''Aramızı kimse bozamaz''

''Aramızı kimse bozamaz''

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile Teknik Direktör Fatih Terim dün bir araya geldi. İkili yaklaşık iki saat süren bir toplantı gerçekleştirirken Mustafa Cengiz söylentileri yalanladı.

Sezona istediği gibi bir başlangıç yapamayan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz arasında sürpriz bir görüşme gerçekleşti.

Son günlerde sık sık gündemde yer alan Terim ile Cengiz, yaklaşık iki saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Sabah'ta yer alan habere göre, son dönemde aralarında gerginlik olduğu iddia edilen Fatih Terim ile Mustafa Cengiz'in görüşmesinden sonra başkan cephesinden açıklama geldi.

''ARAMIZI KİMSE BOZAMAZ''

Görüşmeyle ilgili konuşan Başkan Mustafa Cengiz, ''Hocamız Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok. Söylenenler doğru değil. Konu çok abartılıyor. Aramızı kimse bozamaz.'' ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, Gençlerbirliği maçının ardından verdiği demeçte, ''Ben konuşmak istemiyorum, konuşunca ceza alıyorum. Biraz da ceza almayanlar konuşsun'' diye konuşmuş ve ardından Mustafa Cengiz, ''Herkes vazifesini yapacak.'' demişti.

Öte yandan ligdeki durumu da değerlendiren Başkan Cengiz, ''Lider Alanyaspor ile aramızda yalnızca 4 puan fark var. Ayrıca Yeni Malatyaspor ve Konyaspor maçlarında 3 puan elimizden kaçtı. Orada kaybedilen 4 puan elimizde olsaydı şu an liderdik. Futbolda böyle sonuçlar var.'' dedi.

Kaynak: NTV Spor