2017 CEV Avrupa Plaj Voleybolu Turu

2017 CEV Avrupa Plaj Voleybolu Turu

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen 2017 CEV Avrupa Plaj Voleybolu Turu'nun üçüncü gününde tablo maçları oynandı.

Mersin Marina'daki sahada ve kentin sahil kesimindeki Fenerbahçe Meydanı'nda yapılan organizasyonda, 21 ülkeden 48 takımda toplam 96 sporcu mücadele ediyor.

Mersin'in 4. kez ev sahipliği yaptığı organizasyona büyük ilgi gösteren vatandaşlar, kıyası mücadele eden takımlara destek verdi. 

Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle oldu:

- Erkekler

Mykola Babich- Laroslav Gordieiev (Ukrayna): 2 - Nejc Zemljak-Jan Pokersnik (Slovenya): 0

Florian Schnetzer-Peter Eglseer (Avusturya): 0 - Igor Velichko-Maxim Sivolap (Rusya): 2

Lazar Kolaric-Djordje Klasnic (Sırbistan): 2 - Philipp Arne Bergmann-Yannick Harms (Almanya): 1

Mart Tiisaar-Kusti Nölvak (Estonya): 2 - Lars Tveit Retterholt-Daniel Bergerud (Norveç): 0

Nejc Zemljak-Jan Pokersnik (Slovenya): 2 - Alexander Likholetov-Ilya Leshukov (Rusya): 0

Murat Giginoglu-Safa Urlu (Türkiye): 0 - Mykola Babich-Laroslav Gordieiev: (Ukrayna): 2

Youssef Krou-Quincy Aye (Fransa): 1 - Igor Velichko-Maxim Sivolap (Rusya): 2

Yaroslav Koshkarev-Ruslan Bykanov (Rusya): 0 - Florian Schnetzer-Peter Eglseer (Avusturya): 2

Nejc Zemljak-Jan Pokersnik (Slovenya): 2 - Yusuf Özdemir- Ali Cebeci (Türkiye): 0

Murat Giginoglu-Safa Urlu (Türkiye): 2 - Alexander Annerstedt-Alexander Herrmann (İsveç): 0

Bennet Poniewaz-David Poniewaz (Almanya): 1 - Youssef Krou-Quincy Aye (Fransa): 2

Hasan Huseyin Mermer- Ali Osman Nurettin (Türkiye): 1 - Yaroslav Koshkarev-Ruslan Bykanov (Rusya): 2

- Kadınlar

Nicole Eiholzer-Laura Caluori (İsviçre): 2 - Martina Bonnerovü-Sarka Nakladalova (Çek Cumhuriyeti): 1

Adriana-Maria Matei-Beata Vaida (Romanya): 0 - Alexandra Moiseeva- Ekaterina Syrtseva (Rusya): 2

Liesbeth Mouha- Katrien Gielen (Belçika): 2 - Katarina Schillerwein-Cinja Tillmann (Almanya): 0

Inna Makhno -Iryna Makhnoc (Ukrayna): 2 - Yulia Abalakina-Ksenia Dabizha (Rusya): 0

Lezana Placette-Aline Chamereau (Fransa): 0 - Martina Bonnerovü-Sarka Nakladalova (Çek Cumhuriyeti): 2

Nicole Eiholzer-Laura Caluori (İsviçre):  2 - Magdalena Dostalova-Karolina Rehackova (Çek Cumhuriyeti): 0

Alexandra Moiseeva- Ekaterina Syrtseva (Rusya): 2 Olga Motrich Svetlana Kholomina (Rusya): 0

Adriana-Maria Matei-Beata Vaida (Romanya): 2 - Laura Giombini-Agata Zuccarelli (İtalya): 0

Lezana Placette-Aline Chamereau (Fransa): 2 -  Merve Celebi-Bugra Eryildiz (Türkiye): 0

Merve Nezir-Aleyna Vence (Türkiye): 0 - Nicole Eiholzer-Laura Caluori (İsviçre): 2

Helle Sondergard- Simone Marie Okholm (Danimarka): 0 - Alexandra Moiseeva- Ekaterina Syrtseva (Rusya): 2

Katarzyna Kociolek-Aleksandra Gromadowska (Polanya): 0 Adriana-Maria Matei-Beata Vaida (Romanya): 2