Simge, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Simge, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

"Üzülmedin mi? Adlı yeni teklisi ile müzik yolculuğuna aynı hızla devam eden Simge, CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun Konuğu oldu. Müzik kariyerinde yaşadığı muhteşem çıkışı anlatan genç ve başarılı yorumcu Michael Kuyucu'ya 2018 yılının ilk baharında albümünü müzik marketlere sunacağını ve bu albümde hem coşkulu hem de duygusal şarkıların yer alacağını söyledi.

Simge müzik kariyerine başlarken parasız olduğu için bankadan kredi çekerek bu parayı sermaye yaptığını ve klip çektiğini söyledi. "Miş Miş" adlı şarkısının getirdiği başarının dönüm noktası olacağını daha şarkıyı ilk dinlediği anda hissettiğini söyleyen Simge, bu şarkının yayınlanmasından sonra onun başarılı olması istemeyen bazı sosyal medya trollerinin ona hırsız dediğini söyledi. Şarkının adaptasyon olduğunu ama bunun hırsızlıkla yorumlandığını söyleyen Simge, "Miş Miş" adlı şarkının bestesi için bestecisine 2.500 Dolar ödeme yaparak besteyi seslendirme hakkını aldığını açıkladı.

Simge, Sezen Aksu'nun kendisine çok destek olduğunu ve onun bu desteğine minnettar olduğunu söylerken, "geçmişte Sezen Aksu'nun Levent Yüksel'e , Işın Karaca'ya, Sertab Erener'e destek olduğu yıllarda acaba bir gün bana  da yardım eder mi diye hayal ediyordum" dedi.

Simge, 2018 yılının ilk baharında müzik marketlere sunulacak albümünde son teklisi "Üzülmedin mi?" nin akustik versiyonunu da hazırladığını ve bu versiyonu dinleyen herkesin çok duygulanacağını söyledi.