Mustafa ILICALI: Terörün Kökü Kazınacak

Mustafa ILICALI: Terörün Kökü Kazınacak

"HER ŞEY GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN"

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı Cri Türk Fm'de "Haber Artı" programında AK Parti Kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAK"

15 Temmuza da vurgu yapan Mustafa Ilıcalı, "Gençlerimiz büyük bir performans göstererek demokrasiye sahip çıktı. 15 temmuzun dışında da askere gidip şehit olan bir çok gencimiz var. Hepsine Allahtan rahmet diliyorum. Kanları yerde kalmayacak, terörün kökü kazınacak. Ayrıca gençlerimizin gösterdiği tüm bu performansa karşılık Binali Yıldırım, her bir gencimize mektup yazdı. Gençlerimizden beklentilerimiz var, bütün yaptığımız çalışmalar ve anayasa değişikliği hepsi gençler için. Daha fazla genç siyasete girsin diye seçilme yaşını 18'e düşürdük." dedi.

"AK PARTİ 2019'A GÜÇLÜ VE GENÇ KADROLARLA GİDECEK"

"Birlik beraberliğimiz AK Parti Olağanüstü Kongre sonrası daha da güçlenecek" diyen Ilıcalı "yeni formlara imza atan bir ekip oluşacak. Önemli olan bu kongrenin sonuçlarının ülkemize milletimize çok daha fazla hizmet verecek yeni bir kadro çıkarması" dedi.
Gençlere tavsiyelerde bulunan Mustafa Ilıcalı "İyi çalışın, zamanı boşa geçirmeyin, kültürel ve sosyal faaliyetler yapın. Ülkenin geleceği sizin elinizde" dedi.