Kutsi, Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

Kutsi, Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

Dört yıllık bir aradan sonra "Mavi" adlı albümü ile müzik kariyerine devam eden Kutsi, CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun konuğu oldu. Yeni albümü hakkında bilgiler veren Kutsi, dört yıl içinde iki albümlük şarkı bestelediğini söyledi. Albümünde Yıldız Tilbe klasiklerinden "Sevdanın Tadı" adlı şarkıyı da coverlayan Kutsi, bu şarkıyı yirmi sene önce Ankara'da sahnede iken ilk kez dinlediğini ve "bir gün bu şarkıyı söylemek isterim" dediğini yirmi yıl sonra da bu albüme kısmet olduğunu söyledi.

On dört şarkının yer aldığı albümde çıkışını Altan Çetin bestesi "Yapma Dedim Sana" ile gerçekleştirdiğini söyleyen Kutsi,  Eurovision Şarkı Yarışmasına katılma konusunda kendisinin de niyetli olduğunu söyledi ve "belki bir düet olabilir" dedi.

Kutsi, iki kızının da müzik ve sanatla ilgilendiğini söyledi ve Michael Kuyucu'nun "kızının müzisyen olmasını istermisin?" sorusuna "tabii ki isterim ama sanatı olduğu gibi sanat için icra etmesini isterim" yanıtını verdi.

Bugüne kadar dört dizide oyunculuk yapan Kutsi'nin dizi oyunculuğunun aklının ucundan bile geçmediğini tamamen kadersel bir viraj sonunda oyuncu olduğunu söyledi. Şu an Fox TV'de yayınlanan "Kalbimdeki Deniz" adlı dizinin ikinci sezon çekimlerine başlayacağını söyleyen Kutsi, "bundan sonra başka dizilerde de rol alırım" dedi.