İsmail Demirci CRI TÜRK'te “Spor Hikâyeleri”ne konuk oldu

İsmail Demirci CRI TÜRK'te “Spor Hikâyeleri”ne konuk oldu

Çaykur Rizespor, Trabzonspor ve Konyaspor gibi birçok Süper Lig ekibinde forma giymiş olan ve şimdilerde teknik direktörlük yapan İsmail Demirci CRI TÜRK'te "Spor Hikayeleri" programına katıldı.

Futbol hayatına Rize'de Çaykurspor'da başladığını söyleyen Demirci, "Şartlar nedeniyle ben askerden sonra profesyonel olabildim. Beni Rizespor'dan istiyorlardı ama o dönem Çaykurspor'la bir türlü anlaşamıyorlardı. Askerlik yaşım gelmişti ve hasta olan babamı üzmemek için askere gittim." dedi.

Askerde olduğu dönemde Erol Tok tarafından İzmir Karagücü takımına seçilen İsmail demirci buradaki başarıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Karagücü'nde başarılı bir performans sergilediğini ifade eden İsmail Demirci, "O dönem Ege bölgesindeki 18 takım beni transfer etmek istedi." ifadesini kullandı.

Teknik direktörlük görevine 2003 yılında Rize Çayspor'da yardımcı antrenör olarak başladığını kaydeden Demirci, "İstanbul Büyükşehir Spor ve daha sonra Başakşehir FK'da alt yapıda antrenörlük yaptım. 2016 yılında Başakşehir 3.Lig'deki pilot takımı Erokspor'un teknik direktörlük görevine getirildim. Son olarak da bu yıl 3.Lig'de Ofspor'da görev aldım. Takım küme düşme mücadelesi veriyordu. Çok şükür ligde tutmayı başardık." diye konuştu.

Video Link: https://www.youtube.com/embed/y9nMKwNqS1Y