Gülben Ergen “Esasen”i CRI TÜRK'e Anlattı

Gülben Ergen “Esasen”i CRI TÜRK'e Anlattı

Yeni teklisi "Esasen" ile dijital platformlarda ve müzik marketlerdeki yerini alan Gülben Ergen, CRI TÜRK'e özel açıklamalarda bulundu.

Başarılı sanatçı; Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı imzası taşıyan Esasen'i dinler dinlemez ısındım. Zaten her şey o kadar yolunda gitti ki. Benim ne single ne de böyle bir çıkış yapma niyetim vardı. Şarkıyı aldım düzenleme için Taşkın Sabah'a gönderdim sonra hemen okudum. Üstelik 2 saat sürdü. Sonra yapımcımız Samsun Demir' e gönderdik. O da beğendi. Ardından da klip için Londra'ya gittik. Yani anladım ki bazı şarkıların kaderlerini kendileri belirliyor.

"Esasen" tarzı slow şarkıların kendinde apayrı bir yeri olduğu söyleyen Ergen; Şarkıda geçen "doğma büyüme senleyim" sözü o kadar büyük bir aşk tarifi ki aslında. Şarkılar genelde yaşanılanları anlatır. Ama bazen de yaşayamadıklarınızı da anlatır. "Esasen"de kalbe dokunur bir şarkı, dört mevsim bir şarkı dedi.

Gülben Ergen canlı yayında Londra'da çekilen klibin teknik bir hata nedeniyle eski sürüm olan mono versiyonuyla yüklenmesi konusuna da değindi. Ergen; Ses kalitesini hemen fark eden fanların ve müzik severlerin uyarısı ile 120 bin izlenmeye ulaşılan klibi kaldırdık. "Esasen" için yeni bir sayfa açtırdık ve klibi en gelişmiş versiyon olan Stereo haliyle yeniden sayfalara yüklettik ifadelerini kullandı.