Füsun Su, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Füsun Su, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Uzun bir ara müziğe ara verdikten sonra ardı ardına yayınladığı üçlemeleri ile müzik kariyerine devam eden Füsun Su, CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun konuğu oldu.

"Oyun" adlı yeni albümünde sözü ve müziği İsa Koç'a ait üç şarkı seslendiren Füsun Su, müzik kariyerine Füsun Coşkun adıyla başlayıp nasıl Füsun Su adı ile devam ettiğini Michael Kuyucu'ya anlatırken bir yandan da eski ve yeni şarkılardan oluşan bir akustik radyo konseri verdi.

1995 yılında Melih Kibar'ın bestesi "Sev"i seslendiren Arzu Ece ile beraber Türkiye'yi Eurovision Şarkı yarışmasında temsil eden ve ilk büyük sahne tecrübesini İrlanda'da düzenlenen yarışmada yaşadığını söyleyen Füsun Su, Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili "şarkıların yarıştırılmasına karşıyım" diyerek yarışmaya bu nedenden dolayı karşı olduğunu söyledi.

Füsun Su konuk olduğu Michael Kuyucu'nun programında klavyede ve elektronik orkestrada başarılı müzisyen Ogün Sayharban'ın eşlik ettiği altı şarkılık bir akustik dinleti de sundu. Füsun Su, Selmi Andak bestesi, "Acılar Sürekli Olmaz", Onnu Tunç klasiği "Dokun Bana" gibi klasiklerinin yanı sıra kendi repertuvarından "Aşk" ve "Feride" adlı şarkıları seslendirdi.