Cem Küçük: Bizim Medyaya Çok Kızıyorum

Cem Küçük: Bizim Medyaya Çok Kızıyorum

Gazeteci Yazar Cem Küçük CRI TÜRK FM'de yayınlanan 'Cem Küçük İle Günün Yorumu' programında Cumhuriyet gazetesi davası ve Medyanın davaya bakış açısı konularında açıklamalarda bulundu.

İşte Cem Küçük'ün açıklamaları;

Cumhuriyet gazetesi son 2,5 yıldır aleni olarak FETÖ'yü, PKK'yı, DHKP-C'yi tuttu. Onlarca yalan haber yaptılar. Cumhuriyet gazetesi aşağılıkça ve alçakça yayın yapmışlardır. Bunun bütün delilleri ortadadır. Cezalar açıklandığı zaman bütün cezaları göreceğiz. Bu dediklerim Akın Atalay, Can Dündar, Kadri Gürsel için geçerlidir. Ahmet Şık zaten PKK'dan tutuklu. Diğerlerinin bırakılmasından yanayım.

BİZİM MEDYAYA ÇOK KIZIYORUM

Bir iki medya organı hariç bizim medyaya da çok kızıyorum. Kemal de Kemal, Kılıçdaroğlu da Kılıçdaroğlu, Almanya da Almanya. En rahat konular, hiçbir yaptırımı da yoktur bu konuların, konforludur. Ama Türk devletini yıkmak için ve bunun ayak oyunlarını çeviren cumhuriyet gazetesinin bazı yöneticilerin yaptıkları da ortadadır. Cumhuriyet gazetesi davasını bizim taraftan takip eden iki üç gazeteciden başka kimse yoktur. Sanki bu insanlar masummuş gibi. Bizim bu tarafın bu rahatlığını, konforculuğunu da tarih yazacaktır.

BİZİ ELEŞTİRECEKLER DİYE KORKUYORLAR

Cumhuriyet gazetesi ODAT TV gibi vs konulara girmiyorlar. Onlarda bizi eleştirecekler diye korkuyorlar. Onlar saldırırsa bizim arkadaşların psikolojisi bozuluyor, kimyaları dağılıyor. Tabi bundan bazı medya organlarını ve yazarlarını ayrı tutuyorum.