Cem Belevi CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Cem Belevi CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Cem Belevi:  "1,5 Albümlük Şarkım Hazır"

"Aç Kollarını" adlı yeni teklisi ile müzik dünyasındaki yoluna ritmik bir şarkı ile devam eden Cem Belevi CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun konuğu oldu. "Bu çalışmamda bugüne kadar alışılan slow romantik Cem Belevi şarkılarının dışında bir şarkı ile ters köşe  yaptım" diyen Cem Belevi Michael Kuyucu'ya sürekli ürettiğini ve elinde bir buçuk şarkılık albüm kadar şarkı olduğunu söyledi.

Cem Belevi "Aç Kollarını" adlı şarkısında Ozan Çolakoğlu ile çalışmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi ve "Alışamadım ile başlayan yeni bir tarz geliştirdik, şu an bir yandan Aç Kollarını şarkısını tanıtırken diğer yandan da yeni bir şarkıyı bitirmek üzereyiz" dedi. Cem Belevi yaz içinde bir yeni şarkı daha yayınlayacağını söyledi ve albümü üzerinde de çalışmalara devam ettiğini söyledi. "Biraz zor ama bu yılın sonuna kadar bu albümü de yayınlamak istiyorum" dedi.

Cem Belevi, Michael Kuyucu'ya cover yapmak istmediğini ama yaptığı coverların onun kariyerinde farklı bir yere gelmesine katkıda bulunduğunu söyledi. Müziğe yedi yaşında iken her duyduğu sesi piyanoda çalmaya başlayarak ilk startını verdiğini söyleyen Cem Belevi "Ailem bana çok destek oldu, İşletme eğitimi aldım ama müzik hep kalbimdeydi, şu an da işletme eğitiminde öğrendiklerini kendi kariyerimde uyguluyorum" dedi.