“Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır”

“Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır”
“Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır”
“Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır”
“Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır”

İYİ Parti Beşiktaş Belediye Başkan adayı Affan Keçeci, CRI TÜRK'te Tuğçe Akkaş'ın hazırlayıp sunduğu 'CRI TÜRK Özel' programının canlı yayın konuğu oldu. Keçeci, Beşiktaş ile ilgili sorunları ve projelerini açıkladı.

İşte Keçeci'nin açıklamalarından satır başları;

-2014 yerel seçimlerinde CHP'den Beşiktaş Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildim. Seçimler sonucunda oluşan Beşiktaş Belediyesi Meclisi'nde birinci başkan vekili ve belediyeye ait Beltaş AŞ'de yönetim kurulu başkanı oldum.

-Hakkındaki iddialar sonucunda görevinden uzaklaştırılan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın benden meclis birinci başkan vekili olarak imzalamamı istediği resmi bir yazıyı, Beşiktaşlıların yararına uygun görmediğim için imzalamadım. Sonra imzamın taklit edilmek suretiyle yürürlüğe girdiğini öğrenince savcılığa suç duyurusunda bulundum. Adli merciler tarafından da taklit bir imza olduğunu ispat edildi.

-Murat Hazinedar'ın İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden alınmasından sonra, başkan vekilliği seçimi yapıldı. Benimle birlikte dört arkadaşımız aday oldu. Talimatlarla aday gösterilmedik. Bir başka arkadaşı aday yaptılar.

-Yaşanan bu gelişmelerden gelişen süreç içerisinde bir karar almam gerekiyordu. Bütün görevlerimden istifa edip bağımsız olarak görevime devam ettim.

-Görev sürem bitince siyaseti bırakmayı düşünüyordum. İçişleri Bakanlığı döneminden beri tanıdığım Meral Akşener'in teklifi üzerine 2018 yılında İYİ Parti'ye geçiş yaptım ve şimdi de Beşiktaş Belediye Başkan Adayı oldum.

-Ben sokaktayım, gözlemliyorum yapıyorum. Beşiktaşlılar 31 Mart'ta mühürü bize teslim edecek.

-Sokakta ben Affan ağabeyim. Herkes beni tanıyor. Aynı zamanda hayvanseverim. Kediler bile beni tanıyor.

-Hiçbir zaman güvenirliliğimi yitirecek bir davranış içinde bulunmadım.

-Beşiktaşlıların kendisi gibi gördüğü şahsımı başkan seçeceğine inanıyorum.

-Beşiktaş Belediyesi encümeni olarak belediyenin ne kadar borcu var bilmiyorum. Soru önergesi verdim, beş ay oldu hālā cevap verilmedi.

-Beşiktaş Belediyesi bizim dönemimizde 7/24 hizmet verecek.

-Otopark ve vale sistemi en önemli sorun.

-Otopark yapılması gereken bina ile tesisler tespit edilerek, otopark ile ilgili problemleri öncelikle bina ve parsel bazında çözeceğiz.

-Mafyatik vale sitemini kaldıracağız.

-Beşiktaş'ın nüfus 190 bin ama nüfus sirkülasyonu nedeniyle 2 milyona hizmet veriliyor. Beşiktaş eski günlerine geri dönecek.

-Beşiktaş halkından toplanan vergilerle sadece Beşiktaş halkına hizmet vereceğiz.

-Beşiktaşlıların alzaymır hastası büyüklerini gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri 'Alzaymır Gündüz Yaşam Evi' kuracağız. Gündüz alıp akşam tekrar ailelerine teslim edeceğiz.

-Umuma açık yerler için çok sıkı şekilde çalışacağız.

-Beşiktaş'ta yapacak çok işimiz var. Beşiktaş'a hizmet etmek ayrıcalıktır.

-5 yıl sonra Beşiktaşlılar çok huzurlu bir Beşiktaş ile karşılaşacaklar.

-5 yıl sonra Beşiktaşlılar, borçsuz bir belediye ile karşılaşacaklar.

-5 yıl sonra Beşiktaşlılar, tertemiz, prıl prıl, ışıl ışıl bir Beşiktaş görecekler.