Ben de Seni Sevmiyorum!

Ben de Seni Sevmiyorum!
Ben de Seni Sevmiyorum!
Ben de Seni Sevmiyorum!

Yazar Oben Budak'ın yeni kitabı "Ben de Seni Sevmiyorum" okuyucusuyla buluştu. "Ben de Seni Sevmiyorum "da büyük bir şehirde yalnız yaşayan, işinde son derece başarılı fakat aşkı bir türlü bulamamış Defne'nin hikâyesini anlatan Oben Budak, modern kadının hayatında yaşadığı sorunları ve bu sorunlara karşı çözüm bulabilmek adına da yapabilecekleri hakkında ipuçları veriyor.

Oben Budak, CRI Türk'te Irmak Hekimoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Pano'ya konuk oldu ve hem yeni kitabı "Ben de Seni Sevmiyorum" u anlattı hem de günümüzde ikili ilişkilerin geldiği nokta hakkında açıklamalarda bulundu.

Yazar Oben Budak, aşkın artık çok zor bulunduğunu, ikili ilişkilerde insanların birbirine sabrının kalmadığını, "Hayatta gerçek olan ne kaldı ki, aşk öyle kalsın." sözleriyle dile getirdi.

Budak, tüketim toplumunun içinde insanların birbirlerine olan duygulara değil de birbirlerinden "nasıl faydalanabileceğine-çıkar ilişkisine" önem verdiğini belirterek aşkı bulmanın yolunun artık sosyal statüye ya da güzelliğe bakmadığını, kişinin girişkenliğine, karşısındakini etkileyebilme becerisine baktığını ifade etti.

Budak, CRI Türk'te yayınlanan Pano'da insanların aşkı ararken ve mutsuzluktan kurtulmaya çalışırken, çözümü dışarıda aramak yerine insanın kendi içine dönmesinin önemini anlattı ve kişinin kendi içine dönebilmek adına yapacağı çalışmalar hakkında da ipuçları verdi.

Haber: Irmak Hekimoğlu

Video Link: https://www.youtube.com/embed/VJpEvWshfqo