Baha, Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

Baha, Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

Müzik dünyasının romantik şarkılarla ünlenen başarılı yorumcusu Baha yeni albümü "Aşka Devam" ile CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun konuğu oldu. Albümünde yer alan şarkıların hikayesini anlatan Baha, müzik dünyasında üç yıl aradan sonra yayınlanan bu albümünde ilk kez bir değişiklik olması için ritmik bir şarkı ile çıkış yaptığını söyledi.

 

Baha, Michael Kuyucu'ya fazla albüm yapmamasına rağmen konser ve ekstralarla müzik dinleyicisi ile buluştuğunu hatta bu sahne yoğunluğu nedeniyle albüm yapmayı geciktirdiğini söylerken, günümüz müzik dünyasında üretilen şarkılarda bir içerik sıkıntısı yaşandığını söyledi ve "bugünkü şarkılarda içerik yok" dedi.

 

Baha, benim müziğimle verdiğim mesajlar belli, onları da konser ve sahne dinletilerimde dinleyicilere sunuyorum, magazin basınında fazla hatta hiç gözükmüyorum.  Bundan hoşlanmıyorum, teklifler gelmiyor mu? Tabii ki geliyor, mesela bana bir gün "bir güzel bayanı küvete sokalım, sende o küvetin yanına git gitarını al ve şarkı söyle çekelim" teklifinde bulundular. Tabii ki kabul etmedim, bunlar bana göre değil" yorumunda bulunarak sadece müziği ile anılmak istediğini söyledi.