“Toy Story 4” yakında vizyona girecek

“Toy Story 4” yakında vizyona girecek

Oscarlı "Oyuncak Hikâyesi" serisinin yeni filmi "Toy Story 4"dan yeni bir fragman paylaşıldı. Filmin fragmanında, oyuncakların hep birlikte yeni arkadaşları Forky'yi aramak için yolculuğa çıktığını görüyoruz.

Bu yolculukta yeni oyuncaklarla tanışıyoruz. Bunlardan biri de Keanu Reeves'in seslendirdiği Duke Caboom. Fragmanda motorsikleti üzerinde poz verdiği görülen bu karakterin fiziksel görünüşünün bir dublör olan Evel Knievel'a benzetildiği de bilinenler arasında yer alıyor. Josh Cooley'nin yönetmenliğini üstlendiği "Oyuncak Hikayesi 4", çatal ve kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky'nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık çatal ve kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie'nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie'nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını çatal/kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.

1Toy Story 41un seslendirme kadrosunda Woody karakteriyle Tom Hanks, Buzz seslendirmesiyle Tim Allen, Jessie'ye hayat verecek olan Joan Cusack, Trixie'ye bir kez daha hayat veren Kristen Schaal, Dolly karakteriyle tanıdığımız Bonnie Hunt, ekibe yeni katılan Forky'yi seslendirecek olan Tony Hale, Ducky karakteriyle ilk kez karşımıza çıkacak olan Keegan-Michael Key, Bunny'yi seslendirmesi beklenen Jordan Peele, Duke Caboom ile olay yaratan yıldız oyuncu Keanu Reeves, Bonnie'yi seslendirecek olan Madeleine McGraw ve henüz karakteri açıklanmayan Patricia Arquette gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise 2015 yapımı "Ters Yüz"ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley oturuyor.

Filmin Türkiye'deki izleyiciyle 21 Haziran tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: www.webtekno.com