“Top Gun: Maverick”ten Fragman!

“Top Gun: Maverick”ten Fragman!

Hollywood filmlerinin usta oyuncusu Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı merakla beklenen devam niteliğindeki "Top Gun: Maverick" filminden ilk fragman ve bir deposter yayınlandı. Paramount Pictures bünyesindeki "Top Gun: Maverick"in yayınlanan posterinde Maverick'in ikonik ceketi görülüyor.

Aksiyon türündeki devam filmi "Top Gun: Maverick"in yönetmenliğini "Tron Efsanesi", "Oblivion", "Only The Brave" filmleriyle karşımıza çıkan başarılı yönetmen Joseph Kosinski üstleniyor. Senaryoda ise "Açlık Oyunları" serisi, "Blood Father", "12 Savaşçı", "The Town" yapımları ile tanınan Peter Craig, "Jungle Book", "Counterpart" yapımlarında imzası bulunan Justin Marks, "American Hustle" ve "The International"da rol alanEric Warren Singer, "The Usual Suspects", "Edge of Tomorrow", "Mummy", "Mission Impossible Yansımalar" filmlerinin yönetmeni olan ve "Mission Impossible" serisinden iki film daha çekmek için anlaşması bulunan usta isim Christopher McQuarrie'ın imzası bulunuyor.

"Top Gun: Maverick"in oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise'un yanı sıra "Akıl Oyunları", "Bir Rüya İçin Ağıt" yapımlarının başarılı oyuncusu Jennifer Conelly, "Mad Men", "The Town", "Million Dollar Arm", "Baby Driver" gibi yapımların yıldızı "Jon Hamm", "Kiss Kiss Bang Bang", "The Doors" gibi yapımların usta oyuncusu Val Kilmer, son olarak bilim kurgu türündeki "Westworld" dizisinde oynayan Ed Harris ve "Everybody Wants Some", "The Hidden Figures" yapımlarının başarılı ismi Glen Powell bulunuyor.

Merakla beklenen devam filmi "Top Gun: Maverick"in Türkiye'deki izleyiciyle 26 Haziran 2020 tarihinde buluşması planlanıyor.

Kaynak: www.beyazperde.com