“Terminatör: Kara Kader”de Edward Furlong geri dönüyor!

“Terminatör: Kara Kader”de Edward Furlong geri dönüyor!

"Terminatör: Kara Kader" filminden yeni John Connor açıklaması geldi! Merakla beklenen devam filminde, serinin en sevilen filmi olan "Terminatör: Mahşer Günü"nde genç John Connor'a hayat vermiş olan Edward Furlong bir kez daha ikonik role geri dönüyor. Serinin 2. filmi olan "Terminatör: Mahşer Günü"nde dünyanın kaderini ellerinin arasında tutan John Connor'ın çocuk haline hayat vermiş olan Amerikalı oyuncu bu kez yetişkin John Connor olarak geri dönüyor.

"Terminatör: Mahşer Günü"nde yaşananların ardından gelecek olan ve aradaki filmleri yok saymayı hedefleyen "Terminatör: Kara Kader"de serinin sevilen karakterlerinden Sarah Conor'ı canlandıran Linda Hamilton ve serinin demir başı ve rolüyle bütünleşmiş olan oyuncusu Arnold Schwarzenegger'in de kamera karşısına geri dönüyor. Bilim kurgu serisinin yeni devam halkası, "Deadpool"un yönetmeni Tim Miller'ın imzasını taşıyacak.

Filmin konusu:

Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Ancak Dani, bu robot hayatına girmeden önce son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin ilk iki filmindeki gibi yüksek teknolojiyle uyumlu likid metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani'ye karşı düzenlenen suikasti engellemek için yeniden ortaya çıkmıştır. Yarı insan yarı robot olan Grace ise Sarah ortaya çıkmadan önce Dani'nin tek koruyucusudur.

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda "Blade Runner 2049", "Black Mirror" ve "Halt and Catch Fire" yapımları ile yıldızı parlayan Mackenzie Davis, "Before I Fall", "Rock of Ages" yapımları ile tanınan Diego Boneta ve "2091", "Lady", "La Vendedora de Rosas" dizilerinde rol alan Natalia Reyes yer alıyor. Orijinal bilim kurgu serisinin yaratıcısı olan usta yönetmen James Cameron, filmin yapımcılığını üstlenirken, filmin senarist odasında da David S. Goyer, Justin Rhodes ve Billy Ray yer alıyor.

Merakla beklenen filmin Türkiye'deki izleyicileriyle 1 Kasım 2019 tarihinde buluşması bekleniyor.

Kaynak: www.beyazperde.com