“Running With The Devil” filminden ilk fragman!

“Running With The Devil” filminden ilk fragman!

Aksiyonu bol, uyuşturucu temalı gerilim filmi "Running with the Devil"dan ilk fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. Filmin başrolünde ise "60 Saniye", "Büyük Hazine Serisi", "Moonstruck", "Wild at Heart", "Con Air", "Face/Off", "City of Angels", "Adaptation", "Hayalet Sürücü" gibi filmlerden tanıdığımız Oscar ödüllü oyuncu Nicolas Cage yer alıyor.

Filmin konusu; Önemli bir uyuşturucu sevkiyatının sekteye uğraması kartelde huzursuzluk yaratır. Bunun üzerine uyuşturucu kartelinin Patron olarak bilinen acımasız lideri, en güvendiği adamı olan Aşçı ve bir diğer uyuşturucu kaçakçısı olan ortağı olan Adam'ı görevlendirir. İkili şirketin tedarik zincirini denetlemek için tehlikeli bir yolculuğa çıkacaktır. Kartelin uyuşturucuları, uluslararası sınırlar, eski gangsterler, rafineriler ve kuryeler arasından ilerlerken, aynı zamanda federal ajanlar tarafından da izlenmektedir. Cook, ağın nerede bozulduğunu fark ettiğinde, artık karteli tatmin etmek için çok geç olmuş olacaktır.

Daha önce "Smoke Filled" filminde yardımcı yönetmenlik yapan Jason Cabell'ın ikinci kez yönetmen koltuğuna oturduğu gerilim filminin senaryosunda da yönetmen Cabellın imzası bulunuyor. Başrolü Cage ile birlikte Matrix serisinin Morpheus'u Laurence Fishburne paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca; Barry Pepper, Adam Goldberg, Leslie Bibb, Clifton Collins Jr., Peter Facinelli, Christian Tappan, Natalia Reyes ve Cole Hauser da yer alıyor.

Film Amerika'da 20 Eylül'de seyircilerin karşısına çıkacak. Filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Kaynak: www.beyazperde.com