Marka Konferansı Başladı

Marka Konferansı Başladı

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 konferansının ilk günü tamamlandı. Bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen ve Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla açılan konferansın ilk günü ilham verici konuşmalar ve 2019'un yol haritası için önemli mesajlar veren sunumlarla geçti.

MARKA 2018'de ilk günün sabah seansında ev sahibi Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör konferansın açılış konuşmasını yaptı. Nörobilimci Beau Lotto, YGA Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman, 2019 perspektifini sunan ekonomi yazarı Uğur Gürses, yazar Ahmet Ümit, modacı Alice Temperley, stand-up'çı Kaan Sekban, ünü sınırlarımızı aşan tenor ve Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, dünyaca ünlü medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol konuştu.

MARKA Konferansı'nda ilk gün öğleden sonra seansında tarihin en önemli 300 mucidinden biri olan Jaron Lanier, Galatasaray'ın yıldızı, örnek sporcu Fernando Muslera, Mavi Jeans ile iş birliğinde 10 sezonu geride bırakan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Mavi Jeans CEO'su Cüneyt Yavuz, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, dünyaca ünlü sanatçı Arik Levy, iş dünyasının lideri isimlerinden Borusan Holding İcra Kurulu Başkanı Agah Uğur, moda tasarımcısı Arzu Sabancı, BMOJI Kurucu ve CEO'su Emir Bahadır, Dr. Koray Erdoğan, Arçelik Endüstriyel tasarım direktörü Serdal Korkut Avcı ve moda tasarımcıları Ezra ve Tuba Çetin sahnedeydi.