Korku filmi “3 From Hell”

Korku filmi “3 From Hell”

"House of 1000 Corpses", "The Devil's Rejects", "Halloween", "Halloween II", "The Lords of Salem", "31" gibi yapımların yönetmen koltuğuna oturan Rob Zombie'nin yeni korku filmi "3 From Hell"den teaser yayınlandı.

Filmin konusu henüz tam olarak açıklanmadı. Oyuncu kadrosunda Baby Firefly rolüyle Sheri Moon Zombie, Otis Firefly rolüyle Bill Moseley, Captain Spaulding rolüyle Sid Haig'in yanı sıra Elimio Rivera, Danny Trejo, Clint Howard, Richard Brake yer alıyor.

Bir önceki film olan ve eleştirmenlerin beğenisini toplamayı başaran "The Devil Rejects"in konusu ise şöyleydi: Texas, Ruggsville'de Şerif John Quincy Wydell kumandasındaki polis, sadist ruhlu seri katil Firefly ailesinin evine saldırıda bulunur. Anne Firefly tutuklanır ancak Otis B. Driftwood ve Baby Firefly bu kuşatmadan kaçmayı başarırlar. Otis ve Baby, aile reislerini çağırırlar ve çöldeki ıssız bir otelde buluşma kararı alırlar. Otis ve Baby oraya vardıklarında iki şarkıcı aileyi kaçırırlar ve bu zararsız aileye sadistçe ve vahşice davranırlar. Bu sırada Şerif Wydell, kaçakları yakalayıp öldürmeye ant içmiştir. Erkek kardeşi George Wydell'in intikamını almadan ölmeye hiç niyeti yoktur...

"3 From Hell" filminin ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Ancak yurt dışında film, 31 Ekim 2019 tarihinde gösterime sunulacak.

Kaynak: www.beyaz perde.com