Kore Filmi “İntikam”

Kore Filmi “İntikam”

Aksiyon ve gizem türündeki Kore filmi "İntikam"dan fragman yayınlandı. Vizyona girmek için hazırlıklarını sürdüren filmin fragmanında aksiyon dozunun yüksek olduğu görülüyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise Hoon-jung Park oturuyor.

Hoon-jung Park'ın yönetmenliğini üstlendiği Kore filmi "İntikam"ın konusu ise şöyle:

10 yıl kadar önce, açıklanamayan bir olayın ardından hükümet tesisinden kaçmak zorunda kalan Ja yoon, hafızasını kaybetmiştir. Yaşlı bir çift küçük kızı evlerine alır. Yıllar sonra kız parlak bir lise öğrencisi olur. Maddi sıkıntı içindeki ailesine yardımcı olmak için bir yarışma programına katılan Ja yoon, televizyonda görünmesinin ardından hiç de normal olmayan insanlarla karşılaşacaktır. Bu insanlar ise Ja yoon'un kaybolduğu günden beri onu arayan Nobleman, Dr. Baek ve Bay Choi'dir. Sıradan bir lise öğrencisi gibi görünen Ja yoon'un hayatı artık tam bir kargaşaya dönüşecektir.

Yönetmen Hoon-jung Park bilindiği üzere daha önce, "I Saw The Devil", "The Un Just", "Hyultu", "New World" gibi önemli yapımları yönetmişti. Filmin oyuncu kadrosunda ise ilk filmi olan Da-mi Kim, olumlu eleştiriler alan "Kara Büyü" filminde rol alan Seung-chul Baek, "Okja", "Geo-in", "Train To Busan" gibi yapımlarda karşımıza çıkan Woo-sik Choi, "Pieta" filminde oynayan Min-soo Jo, "The Loyalist" ve "V.I.P" yapımlarının başarılı ve genç ismi Woorim Jung yer alıyor.

Orijinal adı "Manyeo" olan Kore yapımı "İntikam" filmi Türkiye'deki izleyiciyle 5 Temmuz 2019 tarihinde buluşacak.

Kaynak: www.beyazperde.com