Kısa Film “Arise”ın dünya prömiyeri yapılacak!

Kısa Film “Arise”ın dünya prömiyeri yapılacak!

Yönetmenliğini "Water" (Su) kısa filmiyle tanınan Tolga Okur'un üstlendiği "Arise" filmi dünya galasını yapmak için hazırlanıyor. Zengin oyuncu kadrosu olan "Arise" filminin galası Kadıköy Sineması'nda gerçekleştirilecek.

Bağımsız sinema ve özgür sanatı, sinema, müzik, tiyatro, moda, televizyon, basın dünyasından birçok saygın ismi bir araya getirecek olan "Arise" galası, 13 Haziran akşamı Kadıköy Sineması'nda gerçekleştirilecek.

Filmin konusu ise şöyle:

Sınırsız yaşamın sunulduğu bir dünyada Deniz, yaşamında tatmin edici her şeyin sahte olduğunu düşünüyordur. Deniz yaşamını sonlandırma kararı alır. Başarısız bir intihar girişiminin ardından "Alice Harikalar Diyarında"nın Alice'ine dönüşür. Ama onun Harikalar Diyarı'nda mutlu bir son yerine yıkıcı ve karanlık hikâyeler vardır.

"Arise" kısa filminin oyuncu kadrosunda Alper Uzun, Göksel Kortay, Haldun Boysan, Selda Alkor, Gülen Karaman, Ümit Belen ve Selin Uzal yer alıyor. Bilindiği üzere yönetmenin bir önceki filmi "Water", Cannes Film Festivali, California Uluslararası Film Festivali, Lagos Inshort International Film Festival, 29. İstanbul Film Festivali gibi festivallerin seçkilerinde yer almıştı. "Arise" filminin de festival yolculuğuna başlaması bekleniyor.

Kaynak: www.beyazperde.com