Güliz Ayla'dan yepyeni yaz şarkısı

Güliz Ayla'dan yepyeni yaz şarkısı

İkinci stüdyo albümü "Parla" ile büyük beğeni toplayan Güliz Ayla, yepyeni single çalışması "Öyle Sev"i Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözleri Güliz Ayla, müziği Güliz Ayla ve Ufuk Kevser'e ait olan şarkının düzenlemesi ise son dönemde yaptığı aranje ve remixlerle adından sıkça söz ettiren Ufuk Kevser'e ait. Güliz Ayla'nın söz yazarı ve besteci kimliğiyle birçok hit şarkıya imza attığı "Parla" albümünün son video klip şarkısı "Öldür Beni"nin remixinde de imzası bulunan Ufuk Kevser ile hazırladıkları kıpır kıpır şarkıları "Öyle Sev" bu yazın hit şarkılarından olmaya aday.

Hareketli kıpır kıpır bir yaz şarkısı olan "Öyle Sev"in video klibi, Murad Küçük yönetmenliğinde Şile sahillerinde 12 saatte kaydedildi. Çekişmeli, tatlı bir aşk hikâyesinin canlandırıldığı klip, heyecanlı ve rengarenk görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Güliz Ayla, single fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Hakan Adil'in objektifine poz verdi. Klipte kullanılan kıyafetlerde ise başarılı styling Bedirhan Taşçı ve Serhat Pabuccuoglu'nun imzası bulunuyor.

Tüm müzik platformlarında Güliz Ayla'nın yepyeni şarkısını dinleyebilir, YouTube GulizAylaVEVO kanalında da "Öyle Sev" video klibini izleyebilirsiniz.