Gökçe Bahadır'ın Konser Hazırlıkları Devam Ediyor

Gökçe Bahadır'ın Konser Hazırlıkları Devam Ediyor

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, çıkardığı ilk albümü 'Aykut Gürel Presents Gökçe Bahadır'ın lansman konseri için dansçılarla birlikte özel bir gösteri hazırlıyor.

16 Mart'ta DasDas'ta lansman konserini gerçekleştirecek olan Gökçe Bahadır, bu konsere özel olarak hazırlanıyor. Devam eden şan derslerinin yanı sıra dansçılarla da özel bir şov için hazırlıklarını sürdüren oyuncu pop müzikte egemenlik kuran 70'ler, 80'ler ve 90'ların şarkılarından oluşan özel bir repertuvar ile sahnede olacak. Bahadır'a sahnede müzik hayatında 40. yılına giren prodüktör, müzisyen, orkestra şefi, besteci ve Türkiye'nin önemli bas gitar sanatçılarından Aykut Gürel'in yanı sıra Emin İnal (Keyboards), Arıkan Sırakaya (Davul), Baran Çak (Elektrik gitar), Çağdaş Oruç (Saxophone), Meriç Memikoğlu (Percussion), Yonca Kocadağ (vokal) ve Murat Aziret (vokal) eşlik edecek.

"Hayatımda bir ilk"

İlk konseri için çok heyecanlı olan Gökçe Bahadır duygularını şu şekilde dile getirdi:

"Albümle birlikte çok güzel tepkiler aldım. Bu da beni çok mutlu etti. Şimdi beni dinlemek isteyenler ile bir konserde buluşuyor olmak benim için çok özel ve heyecan verici. Bu, hayatımda bir ilk. Hem çok profesyonel hem de çok amatör hissediyorum. İkisinin bir arada olabileceği bir anı hiç düşünmezdim."

Kaynak: Sözcü