“Free Guy”ın çekimleri başladı!

“Free Guy”ın çekimleri başladı!

2016 yılında "Deadpool" ile büyük bir çıkış yakalayan ve Altın Küre'ye aday gösterilen sevilen aktör Ryan Reynolds'ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve komedi filmi "Free Guy"ın çekimleri başladı. Merakla beklenen film Türkiye'de 3 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girecek.

Filmin oyuncu kadrosunda 2017 yapımı "Kapan" adlı film ile tanınan Lil Rel Howery, "Killing Eve"in yıldızı Jodie Comer, "Stranger Things" dizisinden Joe Keery, Yeni Zelandalı başarılı aktör ve yönetmen Taika Waititi ve "Brockmire" dizisinde oynayan Utkarsh Ambudkar gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise "Çılgın Bir Gece", "Çelik Yumruklar" ve "Ge(n)ç Çıraklar" gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2014 yılında "Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır" filmini çeken Kanadalı yönetmen Shawn Levy oturuyor.

Hikâye detayları henüz tam olarak bilinmeyen "Free Guy", yıllardır bir video oyununun içinde yaşadığının farkına varan bir banka memuruna odaklanıyor. Arka plan karakteri, yaşadığı dünyayı kapatmak isteyen oyunun yapımcılarını durdurmaya çalışıyor. Filmin senaryosuna Kurt Russell'lı "The Christmas Chronicles"ın senaristi Matt Lieberman imza atıyor.

Kaynak: Beyazperde