Carla Bruni İlk Kez Konser için İstanbul'da

Carla Bruni İlk Kez Konser için İstanbul'da

Fransa'nın eski 'first lady'si Carla Bruni, yeni çıkartacağı 'French Touch' albümünün tanıtım turnesi kapsamında İstanbul'da konser verecek.

Önceki Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi, eski 'first lady' Carla Bruni, yeni çıkartacağı 'French Touch' albümünün tanıtım turnesi kapsamında, Piu Entertainment organizasyonu ile 13 Aralık'ta Zorlu PSM'ye geliyor.

Ekim 2017' de çıkacak olan albümde 'Enjoy The Silence'dan 'Highway to Hell'e, tüm zamanların en sevdiği şarkılarını seslendiren Bruni, 90'larda yayınlanıp klasik hale gelen parçaları zarifçe yorumluyor ve ortaya çıkan tam anlamıyla bir 'Fransız Dokunuşu' oluyor.

Çocukluğunda keman, gitar ve piyano dersleri almış zarif sanatçı Carla Bruni, tüm eserlerini bestelediği, sözlerini yazdığı, gitarı çaldığı ve seslendirdiği Quelqu'un m'a dit isimli ilk albümünü 2002 yılında yayınlayarak herkesi kendine hayran bırakmıştı. İngiliz şiirlerini müzikle buluşturan 2007'deki No Promises, 2008'deki Comme si de rien n'était (As If Nothing Happened) ve 2013'teki Little French Songs da dahil olmak üzere 4 albümü bulunan Bruni, dünya genelinde 3 milyondan fazla albüm satışına ulaşmıştı.