Bridget Jones serisinin yeni filmi yolda

Bridget Jones serisinin yeni filmi yolda

En son Judy Garland'ın biyografik filmi "Judy" ile izleyicilerle buluşan sevilen oyuncu Renée Zellweger'in, Bridget Jones hayranlarına güzel haberleri var. Ödüllü oyuncu, Bridget Jones'un devam filmi için çalışmalara başladığını duyurdu.

"Bridget Jones'un Bebeği" isimli son filmde, Bridget Jones anne olmuş, fakat çocuğunun babasının Mark Darcy mi, yoksa yeni tanıştığı Jack Qwant mı olduğunu bilmiyordu.

Devam filmi fikrinin çok hoşuna gittiğini belirten Zellweger, Avustralya'da yayınlanan "The Project" isimli programa konuştu. Oyuncu, "Tanrım, çok eğlenceli olmaz mıydı?" diyerek, heyecanını dile getirdi.

Son aylarda dış görünüşü nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan başarılı oyuncu, bu durumdan memnun olduğunu söyledi. The Sun'a konuşan Zellweger, "İnsanların farklı göründüğümü söylemesinden memnunum. Çok daha mutlu ve dolu bir hayat yaşıyorum, bunun görünür olması beni heyecanlandırıyor." dedi. 40'lı yaşlarındaki halini kimsenin henüz tanımadığını söyleyen oyuncu, "Evet, belki farklı görünüyorum ama kim yaş aldıkça farklı görünmez ki?" dedi.