“Ant-Man 3” olacak mı?

“Ant-Man 3” olacak mı?

2015'deki ilk filmle Marvel sinematik evrenine katılan, en enteresan kahramanlardan biri olan Ant-Man'in "solo bir devam filmi olacak mı?" sorusu, şu ara merak uyandırıyor. Yahoo'ya verdiği bir röportajda konu hakkında konuşan Paul Rudd, "Ant-Man and the Wasp"ın ardından, serinin devamının olup olmayacağını şu an için bilmediğini, ancak hayranlardan bir kampanya yaparak, filmin devamının çekilmesi isteklerini dile getirmelerini istedi. Zira son olarak "Avengers: Endgame"de yer alan Rudd ve rol arkadaşı Evangeline Lily de "Ant-Man"in maceralarının devam etmesini istiyor.

"Ant-Man" kuşkusuz Paul Rudd için özel bir anlam ifade ediyor. İlk filmin çekim aşamasında Edgar Wright, yaratıcı fikir ayrılıkları sebebiyle projeden çekilmiş, daha sonra yönetmen koltuğu Peyton Reed ile doldurulmuştu. Paul Rudd da başrolün haricinde filmin senaryo aşamasında önemli bir rol üstlenmiş ve hikâyenin yazımına katkıda bulunmuştu.

519 milyon dolarlık gişe hasılatı ile, diğer Marvel filmlerine oranla daha küçük bir bütçe ile çekildiği için başarılı sayılan "Ant-Man" hızlıca Marvel sinematik evrenine entegre olmuş, "Captain America: Civil War"da kendini göstermiş ve ardından "Ant-Man and The Wasp" ile de 620 milyon dolarlık bir gişe yapmıştı. Hayranlar Ant-Man'i son olarak "Avengers: Endgame"de izledi.

"Ant-Man"in 3. film ile yoluna devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek…

Kaynak: www.beyazperde.com