Altın Güvercin'e destek verenlere teşekkür belgesi ve plaket

Altın Güvercin'e destek verenlere teşekkür belgesi ve plaket

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde 6 yıl aradan sonra 2-7 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen Altın Güvercin Beste Yarışması'na katkıda bulunan sponsorlara, düzenlenen kokteyl ile plâket ve teşekkür belgeleri verildi.

Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Sanat ve Kültür Vakfı (KUSAV) iş birliğinde düzenlenen kokteyle Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, KUSAV Başkanı Levent Köylü, sponsor kurum temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. İlk olarak kokteyle katılanlara Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması organizasyonunun kısa bir filmi izletildi.

Daha sonra bir konuşma yapan Ömer Günel, 6 yıl aradan sonra yeniden düzenledikleri Kuşadası'nın en önemli markası olan Altın Güvercin Beste yarışmasını sadece hatırlattıklarını söyledi. Günel, gelecek yıllarda Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması'nı uluslararası platforma taşımayı hedeflediklerini belirterek, "Az önce 20 gün içinde hazırladığımız organizasyonun kısa bir filmini hep beraber izledik. 20 gün içinde neyi başardığımızı daha iyi fark ettim. Tabi ki bu başarı hepimizin. Bu dayanışma içinde çok daha büyük organizasyonlara imza atacağız. Bundan eminim. Altın Güvercin'in yeniden kanatlanmasında destek olan herkese Kuşadası adına teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız bu başarı bu kadar kısa sürede gerçekleşmezdi." dedi.

CAZ MÜZİK ZİYAFETİ

Kokteylde dünyaca ünlü caz müzik yorumcusu Hayati Kafe bir konser verdi. 2 saat sahnede kalan 72 yaşındaki sanatçıya, yine Türkiye'nin ünlü müzisyenleri eşlik etti. Piyanoda Uğur Güneş, kontrbas da Ozan Musluoğlu, trompet de Tolga Bilgin ve davulda Ferit Odman'ın eşlik ettiği Hayati Kafe, muhteşem performansı ile izleyicilere uzun süre unutamayacakları bir gece yaşattı.