“7. Koğuştaki Mucize” filminin galası yapıldı

“7. Koğuştaki Mucize” filminin galası yapıldı

Günlerdir büyük bir heyecanla beklenen "7. Koğuştaki Mucize" filminin galası önceki akşam Levent'te gerçekleştirildi. Başrollerini Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı filmin galasına; Deniz Baysal, İlker Aksum, Özcan Deniz, Sarp Akkaya ve Pınar Deniz gibi ünlü isimler akın etti. 

Geceye erkek arkadaşıyla katılan güzel oyuncu Pınar Deniz, "Ağlayacağımı bildiğim için rimel bile sürmedim." dedi. Aralarında Perihan Savaş, Nebahat Çehre, Pınar Deniz'in de olduğu isimler filmden ağlayarak ayrıldı.

Güney Kore yapımı "Miracle in Cell No. 7" adlı yapımdan uyarlanan filmi Mehmet Ada Öztekin yönetti, senaryosunu Kubilay Tat yazdı. Tanıtım videosunun 4 milyondan fazla izlendiği filmin birçok sahnesi ise Muğla'da çekildi.

"7. Koğuştaki Mucize", 7 yaşındaki kızı Ova ile aynı zekâya sahip Memo'nun, cinayet iddiasıyla idamla yargılanmasını ve adalet arayışını anlatıyor. Kadroda; Celile Toyon, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Deniz Baysal, İlker Aksum, Özcan Deniz, Serhan Onat, Mesut Akusta, Pınar Deniz, Deniz Celiloğlu, Keremcem ve Sarp Akkaya da var.