9 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

9 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçirdiğinizde, tamamen kendiniz gibi olduğunuzun farkına varıyorsunuz. Bugün yeni insanlarla tanıştığınızda, göz kamaştıran biri olmak zorundaymışsınız gibi hissetmeyin.
BOĞA
Yakın arkadaşınız, ne söylediğinizi gerçekten dinlemiyor gibi görünüyor... Elinizden gelen sabrı göstermenize rağmen sarf ettiğiniz çabaya karşılık alamayabilirsiniz. Bu sorunu dile getirmelisiniz.
KAPLAN
Çevrenizdeki insanlara verdiğiniz tepki vermeniz değil, tepkinin şekli çok önemlidir. Sakin kalmaya çalışın. Kaplan burcu kişiliğiniz hisleri konusunda epey hassastır dolayısıyla bazen duygularınızı dizginlemelisiniz.
TAVŞAN
Yakın bir arkadaşınız, isteğini yerine getirmediğiniz için size sitem ediyorsa, geçerli sebeplerinizi açıklamalısınız.
EJDERHA
Zamanı düşündüğünüzde, dünü yitirmiş olduğunuzu fark ediyorsunuz. Zaman makinesine binip yaşananları yönlendiremezsiniz. Geçmişte farklı davranmış olmayı dilemenin pek bir manâsı yok.
YILAN
Bugün epey düşüncelisiniz. Kendinizi iyi hissetmek için, planladığınız ve kesinlikle gerçekleşmesini arzu ettiğiniz şeyleri belirlemenin tam zamanı. Bazen planlar bozulsa da bu durumu, kriz yönetiminizi geliştirmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz.
AT
Bazen istediğiniz sonuçları elde etmek için üstesinden gelmeniz gereken konular vardır. Başarıp başaramayacağınızı düşünerek vakit kaybetmek yerine, başarmak için çaba harcamalısınız.
KEÇİ
Arkadaşınız, dertlerini sizinle paylaşmak istediğinde iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Hassas Keçi burcu kişiliğiniz, kolayca empati kurabilir.
MAYMUN
İnatçılığın akıllıca bir şey olmadığını söylemeniz ne kadar da ironik değil mi? Başkalarına akıl vermek yerine dönüp aynaya bakmanız gerekiyor.
HOROZ
İnsanların hatalarını söyleyemekten kaçınmıyorsunuz. Ancak bunları duymaktan kaçanlar var. Bu insanlar, öz eleştiri yapamayan ve sürekli inkar eden kişilerdir.
KÖPEK
İnsanlarla ilgili yanlış hüküm vermek kolaydır. Ancak gerçekten neler olduğunun farkına varmak, biraz olsun rahatlamanızı sağlayabilir.
DOMUZ
Parasal sorunlar söz konusu olduğunda hassas davranan Domuz burcu kişiliğiniz, bugün cebinizde bir delik varmış gibi hissedecek.