9 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

9 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Amaç daha fazla mutlu olmaksa, birlikte hareket ettiğiniz insanlarla ne kadar iyi olduğunuzu bir düşünün. Size yardım etmek yerine ayak bağı olanları hiçbir yere davet etmeyin. Etrafınızı doğru insanlarla doldurarak, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. 

BOĞA

İkinci plana attığınız bazı şeylere öncelik vermeniz gerekiyor. Başarılı olmak için nelerden fedakârlık etmeniz gerektiğini irdeleyin. Arkadaşlarınız ve ailenizle fikir alışverişinde bulunun.

KAPLAN

İnsanlar, kelimeleri farklı şekilde algılayabilir. Yani zıt görüşlere sahip kişiler, söylediklerinizi farklı anlar. Bir şey söyledikten sonra ne düşündüklerini öğrenmeye çalışın.

TAVŞAN

Önceliklerinizle ilgili net bir görüşünüz olması, bugünkü vaktinizin organizasyonu konusunda size yardım edecek. Etrafınızda, belirli istekleri olan insanlar var. Ancak sizin için öncelikli ve önemli olanı baz alarak ilk önce o işi halletmeniz gerektiğini düşünenlerden birisiniz.

EJDERHA

Fikrinizi birkaç kez değiştirmişsiniz gibi görünüyor. Tekrar değiştirmeden önce, durumun bütün iyi yönlerini uzun uzadıya dikkatlice düşünmek için kendinize zaman verin. Böylece, belki de verdiğiniz ilk kararın doğru tercih olduğunu fark edebilirsiniz.

YILAN

İnsanlar sizden hiçbir şey beklemeden sadece arkadaş olmak istiyor olabilir. Sizinle kurmak istedikleri ilişkiye açık olun. Yine de, yeni tanıştığı insanlara karşı temkinli olmak, Yılan burcu kişiliğinizin doğalında var.

AT

Bazen nefes almak için kendinize izin vermeniz gerekir. Üstelik çok çalışıyorsanız, bugün gerçekten dinlenmelisiniz. Önünüzde, çalışmaya ayıracak daha çok gününüz var. Ayrıca, ara verip geri döndüğünüzde performansınızın yükseldiğini fark edeceksiniz.

KEÇİ

Geçen hafta olanları düşündüğünüzde, aslında hepsinin üstesinden gelebileceğinizi fark ettiniz. Bu hafta sonu büyük işlerden uzak durun. Fakat herkes, Keçi burcu kişiliğinizin hiçbir şey yapmadan duramayacağını biliyor.

MAYMUN

Bugünün enerjisine dikkat edin. Sizi kolaylıkla bir tartışmaya itebilir. Oysa bugün, sakin kalmak ve dinlenmek istiyorsunuz. Öyleyse tartışmak için üstünüze gelen insanlara cevap vermemeyi tercih edebilirsiniz.

HOROZ

İdare edildiğinizi hissetmek hoşunuza gitmiyor. Ancak bunu dile getirecek cesaretiniz de yok. Çünkü insanların vereceği aşırı tepkilerden çekiniyorsunuz. Bu yüzden oyun oynamaya ve bir şey yokmuş gibi görünmeye devam ediyorsunuz.

KÖPEK

Aklınızı kurcalayan sorunların ne olduğunu anlamanıza yardım etmek için herkes bir şey söyler. İyi niyetli olabilirler, ancak direkt konuşmamaları sizi kızdırıyor. Çünkü neyi ima ettiklerini anlamaya çalışmak sizi yoruyor.

DOMUZ

Bugün, geçmişte olanları unutmanın tam zamanı. Çünkü zihninizi meşgul eden bu kadar çok mevzu varken fazla yol alamazsınız. Ağırlıklarınızı atmalı ve hedefinize doğru ilerlemelisiniz.