9 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

9 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Bütün iyi niyetiyle size yardım teklif eden insanlar var. Ancak sorun onların yardımını istememeniz değil, nasıl yardım edebilecekleri konusunda bir fikrinizin olmamasıdır.
BOĞA
Etrafınızdaki bazı insanların belayı çağırdığını görebiliyor ve gereken uyarıyı yapıyorsunuz. Ancak ikazınıza kulak asıp asmamak onların tercihidir
KAPLAN
Normalde size karşı yardımsever davranan kişiler, bugün düşmanınız olarak karşınıza çıkıyor. Bu yüzden size destek olacak başka birilerini bulmalısınız.
TAVŞAN
Heyecandan dolayı korku hissetmeniz çok normaldir. Tanımadığınız bölgelere girmek gibi bir gaflette bulunmayın. Çünkü tehlikesiz görünen her horoz kendi çöplüğünde öter.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz, bugünün enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu nedenle, bugün aklınızı çelen yanlış uyaranlara karşı dikkatli olun.
YILAN
Sözünüzü tutmanız konusunda baskı yapıldığını hissediyorsanız, önleminizi almalısınız. Altına girmek istemediğiniz yükün sorumluluğunu üstlenmeyin.
AT
Ara sıra, hedeflerinizin küçük olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Elbette, amaçlarınıza ulaşamamanızın mazereti bu değil.
KEÇİ
Bir yanınız, son dakika değişikliği yapmak konusunda gönülsüz olsa da, bu değişimler için geçerli sebepleriniz var.
MAYMUN
Hareketlerinizi kısıtlayan kalıpları kırmak, Maymun burcu kişiliğinizin sivrildiği noktadır. Ancak, bu kez farklı olma gereksinimi duymadan kolay olan pratik yolu seçmelisiniz.
HOROZ
İnsanlardan ilham alarak fikir edinmekten korkmayın. Etraflıca düşünmek, hiçbir zaman olayları karmaşıklaştırmaz. Aradığınız cevap çok açık olabilir.
KÖPEK
Kendinizi her şeye hazır hissediyorsunuz. Hazırlıklar kısmında yapmanız gereken başka şeyler olduğunu düşünüyorsanız, unutun gitsin. Artık çok geç.
DOMUZ
Günün enerjisiyle, uzun süredir kafanızı meşgul eden konuların üstesinden gelmekle ilgili pozitif düşünceler içinde olacaksınız.