9 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

9 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Mükemmel olamasanız da ilerleme kaydetmek istediğiniz bir konu var. Ancak bunu şu anda mı yapmalısınız yoksa, gerçekten önemli olanı görmek için bir süre beklemeniz daha mı iyi olacaktır?
BOĞA
Daha önce söz verip de tutmayan insanların bu tavrı yanınlarına kâr kalmayacak. Kimsenin davranışlarını kontrol edemezsiniz. Yine de iki kere düşünmelerini sağlayabilirsiniz.
KAPLAN
Bugünkü işleri nasıl yapacağınızı dikkatlice planlayın. Hepsini mümkün olduğu kadar çabuk yapmak istiyorsunuz, ancak acele ile dikkat birbirine zıt kavramlardır.
TAVŞAN
Her iki taraf da barış adına bir şey yapmıyorsa, devam eden tartışmaya nokta koymanızın vakti gelmiş demektir. Tarafların birbirine karşı mesafeli olduklarının farkındasınz.
EJDERHA
Arkadaşlarınızın birinden bir şey yapmasını isteyecekseniz, boş kaldığı için sıkıldığını söylediği anları bekleyin.
YILAN
Etrafınızdaki insanların tam karar aşamanızda, yardım adı altında sizi yönetmeye çalıştığının farkındasınız. Ancak kimseye yaranmak için bir şey yapmayacaksınız. Bununla birlikte, endişelerinin yersiz olduğunu da ispatlayacaksınız.
AT
At burcu kişiliğiniz, bizzat kendi uygulamaları sonucu tecrübe kazanmaktan hoşlansa da, başkalarının hatalarından da ders alacak bilinçtedir.
KEÇİ
Bazı işler için acele etmenin iyi bir fikir olmadığını, arkadaşınıza kibarca hatırlatın. Kendisini kısıtladığınıza dair şikayetleri varsa, istediği her şeyi yapabileceğini belirtmeyi unutmayın.
MAYMUN
İnsanlar göründüğünden daha akıllı olabilir. Zekâlarını, kasıtlı bir şekilde saklıyor değiller. Sadece kapasiteleri dahilindeki becerileri üzerinde durmuyorlar. Bu yüzden kimseyi küçümsemeyin.
HOROZ
Bugün etrafınızdaki herkes kendi işine gömülmüş. Pazar günü olduğu için size katılmak isteseler de, yoğunluktan başlarını kaldıramıyorlar. Kendi ailelerine bile vakit ayıramıyorken sizin ikinci planda kalmanız gayet doğal.
KÖPEK
İzlediğiniz yolun, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiniz. Bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz.
DOMUZ
İnsanların değiştirmesi gereken planlar, aklınızdakileri de etkileyebilir. İlk tepkiniz, içinizdeki öfkeyi az da olsa söndürdü. Ancak bu tavır, değişmesi gerekenlere engel olamayacak.