9 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

9 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bugün biraz heyecanlı geçecek. Bir işe başlamak için mükemmel bir gün. Yine de dikkatlice düşünerek hedef koymalısınız. Bazı konularda, bile bile lades demenin anlamı yok

BOĞA

Fikrinizi değiştirmek, bugün yapacağınız en doğru iş olacak. Kimsenin bu değişikliği fark etmesini istemiyorsanız, daha sessiz olmalısınız.

KAPLAN

Acımasızca yapılan dedikoduların farkındasınız. İnsanları, söyledikleri şeyin gerçekliğini araştırmaları konusunda uyarmalısınız. 

TAVŞAN

Parasal sorunlara daha yakından göz atmanın tam zamanı. Tavşan burcu kişiliğinizin bir yanı hayatınıza birkaç lüks dokunuş yapmak istiyor. Ancak para harcarken dikkatli olmak, ileride sizi mutlu ve rahat ettirir.

EJDERHA

Tanıdıklarınızın söyleyeceklerini aşağı yukarı tahmin ediyorsunuz. Ama yine de sessiz kalarak akıllarından geçeni söylemelerine müsaade etmek sizin için daha akıllıca olacaktır.

YILAN

Mümkün olanın en iyisini tercih ettiğiniz ve oldukça da yol aldığınız açık. Ancak ilerlediğiniz bu yolu değiştirip değiştirmemek konusunda düşünüp taşınmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Bazen bir tartışmayı kazanmak, karşınızdakinin kazandığını düşünmesine izin vermektir. Vakit ve dikkat harcamaya layık olmayan mevzuları konuşarak zamanınızı çöpe atmadığınızdan emin olun.

KEÇİ

Finansal durumunuzu kontrol altında tutuyor musunuz? Tutabildiğinizi düşünseniz de yine de giren ve çıkan miktarları dikkatlice incelemenizde fayda vardır.

MAYMUN

Yakınlarınızdan biri size yardım etmeye çalışıyor. Ancak kendinizi, verilen tavsiyelere karşı direnirken buluyorsunuz. Bu bir inatsa, bir an öce kendinize gelmeniz gerekiyor.

HOROZ

Sürekli hoşgörülü olma çabası bazen ters teper ve insanlardan negatif tepki toplar. Sizin için geçerli olduğunu düşündüğünüz sebepler onlara saçma gelebilir.

KÖPEK

Etrafınızdaki herkesin söylediği her şeyi onaylamak zorunda değilsiniz. Hemfikir olmadığını noktaları belirtmelisiniz. Size doğru gelmeyen düşüncelere ayak uydurmaktan vazgeçin.

DOMUZ

Bazı kişiler, gerçekliğinden emin olmadığı bilgileri sağda solda konuşmaktan çekinmez. Ancak siz, durumun ahlaki yönünü göz önünde bulundurarak duyduklarınızı kendinize saklıyorsunuz. Böyle devam edin.