9 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

9 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu……

FARE

Kazanılmış haklarınızı biliyorsunuz. Hiçbirinden feragat etmeyecek ve bu uğurda gerekeni yapacaksınız.

BOĞA

Etrafınızdaki insanlar telaşla ordan oraya koşuşturuyor. Ancak bazı işler için hareket etmeye gerek olmadığını biliyorsunuz.

KAPLAN

Fazlasıyla sabırlı birisiniz. Beklemenin daha akıllıca olacağını düşündüğünüz durumlar için, ileriye dönük sabır stoğu yapıyor gibisiniz.

TAVŞAN

Hassas olduğunuz zamanlar var. Ancak çevrenizdeki insanların bu anları bilmesini istemiyor ve her şeyi gizlemeye çalışıyorsunuz.

EJDERHA

Başkalarının yerine karar vermek durumunda bırakıldığınız zamanlar oldu. Rehberlik etmeyi teklif ettiniz, yerlerine geçmeyi değil… Karar vermek bireye aittir.

YILAN

İnsanların fikrini alabilirsiniz. Kimseye göre hareket etmek zorundaymışsınız gibi hissetmeyin. Kendi hislerinize özen göstermek daha doğrudur. 

AT

At burcu kişiliğiniz hızlı hareket edip koşturmayı sever, ancak yavaş olmanız gereken zamanlar da var.

KEÇİ

Pozitif düşünceler, iyi sonuçlar verir ve yaptığınız işe motive olarak başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlar.

MAYMUN

İnsanların duymak istemediklerini söylemekten imtina etmiyorsunuz. Özellikle sizi zor duruma sokacaklarını bilseniz de inandıklarınızı dile getiriyorsunuz.

HOROZ

Soru sormak, sürekli tahmin etmeye çalışmaktan çok daha iyidir. Konuyla ilgili muallakta kalmaktansa kesin bilgiler elde etmenizi sağlar.

KÖPEK

Hayvanları sevmeyen kişilerin insanları da sevmeyeceğini düşünüyor ve bu tip insanları hayatınıza sokmak istemiyorsunuz.

DOMUZ

Bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak istiyosunuz. Bunun için biraz zamana ihtiyacınız var. Önce güzel bir planlama yapmalısınız.