9 Eylül Pazartesi- Günlük Çin Burçları

9 Eylül Pazartesi- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bazen insanlara, kendi kararlarını alabilmeleri için müsaade etmeniz gerekir. Önlerine çıkan fırsata iki elle sarılmaları konusunda teşvik etmek sizin için doğru olsa bile, onlar için doğru gerçekten bu mudur?

BOĞA

Çözüm için bir şeyler yapmak istediğiniz ancak fazla yapılacak bir şey olmayan durumlarda, insanların sizi etkilemeye çalışmasının bir önemi yok. Bazen sadece beklemek ve görmek gerekir.

KAPLAN

Gereksiz bilgilerle gündem yaratmamaya dikkat edin. Size bütün detayları vererek yardım ettiğini düşünen insanlar olabilir. Bunun doğru olmadığını, yardımları için müteşekkür olduğunu ancak araştırmaları toparlayıp, fikirlerinizi katarak üzerinde çok çalışıp, projeyi kendiniz yaptığınızı da belirtmeniz gerekir.

TAVŞAN

Tavşan burcu kişiliğinizin bugün bazı şeyleri yumuşatması gerekebilir. Bazı yakın arkadaşlarınız, yaptığınız planlamalara herkesin uymasını beklemeden önce bir toplantı yaparak iş arkadaşlarınızın da fikrini almanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor.

EJDERHA

Zaman harcamaya değecek şeyler vardır, bu tür şeylere zaman vermek insan olduğunuzu size hatırlatır. Ancak bunu yaparken kibirden ve aşırı özgüvenden uzak durmalısınız.

YILAN

Yakın arkadaşınız yaptığınız planlarla ilgili çok fazla soru soruyorsa, neler planladığınızı açıklamanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak kesin bir karar verene kadar bazı detayları kendinize saklayabilirsiniz.

AT

Daha önce düşünmediğiniz bir şeyi denemek, umduğunuzdan daha zor olabilir. Bir problemi görmezden gelmenin, kendinizi daha iyi hissettireceğini sanıyorsunuz. Ancak bu, sadece geçici bir çözüm olacaktır.

KEÇİ

Sürekli iyi bir etki bırakmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Bir şey saklamak için normalden daha kibar davranıyor olabilirler.

MAYMUN

Zorlu bir problemin üstesinden gelmeye çalışan insanlara yardım etmek istiyorsunuz. Tamamen iyi niyetlisiniz ancak üstesinden gelmeye çalıştıkları sorunla ilgili yeterli donanıma sahip değilsiniz.

HOROZ

Bugün karşılaşacağınız durumda grinin pek çok ara tonunu göreceksiniz. Ama siyah ya da beyaz gibi net bir şeyler görebilmeniz o kadar da kolay olmayacak.

KÖPEK

Bazen plan yapmanın niçin canınızı sıktığını merak ediyorsunuz. Kimsenin, kasıtlı bir şekilde hayatınızı zorlaştırdığını düşünmeyin. Çünkü bazen, sebepsiz yere de işler yolunda gitmeyebilir…

DOMUZ

Çevrenizdeki insanları organize eden biri olmak istemiyorsunuz. Çünkü sürekli otoriter bir görüntü sergilemek sizi insanlardan uzaklaştırıyor.