9 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

9 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Yakın arkadaşınızın size anlatmadığı mevzular var. Ancak olayı büyütmek yerine önce dinleyin. Mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır.   

BOĞA

Zaman kazanmak istediğiniz için yorulabilirsiniz. Gereksinimlerinizi belirlemeden önce dikkatlice düşünmek de yararınıza olacaktır.

KAPLAN

'Evet' demek, 'hayır' demekten daha kolaydır. Ancak bu, herkes için iyi sonuçlar doğurmayabilir. 'Hayır' demek için geçerli sebepleriniz olsa da kimsenin bunu anlayacağını sanmıyorsunuz.

TAVŞAN

Bazen biraz daha savaşçı olmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız zaman, karşınızda kim olursa olsun kazanan taraf olacağınızı düşünüyorsunuz.

EJDERHA

Sevdikleriniz tarafından anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Çünkü bunun için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını görebiliyorsunuz. Siz de biraz çaba sarfedin.

YILAN

Olmadığınız biri gibi görünmek çok da akıllıca değil. Çünkü bütün gerçeklerin açığa çıkacağı bir dönem yaşıyorsunuz. Kişiliğinizle ilgili yanlış izlenimler bırakmayın.

AT

Bazen borunuzu öttürmekten, kendinizi alıkoyamazsınız. Kendi hakkınızda olumlu konuşmak iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.

KEÇİ

Bugün yardım eli uzatmaktan ve tavsiye istemekten korkmayın. Bazen tereddüt ettiğinizde, içinde bulunduğunuz durumu netleştirmeniz zorlaşır. Olayın dışında kalan insanlardan yardım alabilirsiniz. 

MAYMUN

Yakın arkadaşınızın söylemleri sizi üzdü. Ancak kişisel olarak algılamayın. Kibarca, söylenenlerin sizi ne kadar incittiğine dikkat çekin. Eğer kötü niyetli değilse, en kısa sürede özür dileyecektir.  

HOROZ

Size iyi fikir gibi gelen öneriler, başkalarına aynı şeyi düşündürmeyebilir. Bu yüzden kimseye, beğendikleriniz ya da faydalı gördükleriniz konusunda ısrar etmek hoş değildir.

KÖPEK

Bazen zor bir durumun üstesinden gelmek için farkında olmadan geçmişten gelen alışkanlıklarınızı taşırsınız. Geçmiş tecrübeleriniz şimdiki sorunları çözümlemenize yardımcı olabilir.

DOMUZ

Yalnız bir Domuz burcuysanız, hayatınızı paylaşacak doğru insanı bulmak için sabırsızlanacaksınız. Söz konusu aşkı aramak olduğunda, pozitif biri olmanız gerekir.