9 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

9 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Zaman kazanmak adına aceleyle yanlış kararlar veren yakın arkadaşlarınızı uyarmalısınız. Neler olduğunu görmelerini sağlamanız gerekiyor. Yardımınızdan memnun kalacaklar.

BOĞA

İnsanların olaya bakış açıları bütün planlarınızı alt üst edebilir. Çünkü hesap edemediğiniz tek taraflı fikirler inşa etmiştiniz. Yapacağınız işbirliği ufkunuzu genişletecektir.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz sürekli kazanan kişi olmak istiyor. Bertaraf edilmek, onu çileden çıkarıyor. Böyle anlarda katlanılmaz biri oluyorsunuz. Dolayısıyla bu konuda kendinizi eğitmelisiniz.

TAVŞAN

Yakın arkadaşınızın düşüncelerine katılmanız pek mümkün olmasa da onu dinlemek istiyorsunuz. Bir şey kaybetmeyeceğiniz gibi, kazançlı bile çıkabilirsiniz.

EJDERHA

Bugün yaşanan son dakika değişiklikleri genel olarak hoşunuza gidecek. Beklenmedik anda var olmaları sizi heyecanlandırıyor. Ancak etrafınızdaki insanlar sizinle aynı fikirde değil.

YILAN

Kafanızda aynı düşünceler dolaşıp duruyor. Şu anda, sorunları nasıl ele almanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Herşeyi zamana bırakın, bekleyin ve görün.

AT

İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilmeye ve yaygara çıkarmaya çok meyilli bir atmosfer var. Şikayet edip dırdırlanarak kendinizi biraz iyi hissedebilirsiniz. Ancak etrafı galeyana getirirsiniz.

KEÇİ

Bir engelin üstesinden gelmek için enerji depolamak yerine, akılcı ve pratik çözümler bulmak daha etkili olur. Üstelik böylece daha az yorulmuş olursunuz.

MAYMUN

Bir tartışmayı, genelde sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu fark edecek ve karşınızdakini alt edeceksiniz.

HOROZ

Yakın bir arkadaşınıza, anlatıp anlatmamakta kararsız kaldığını bir konu var. Kendinizi tutsanız bile, bir süre sonra bu sorunu konuşmanız gerektiğini göreceksiniz.

KÖPEK

Tartıştığınız konuya olan ilginiz azaldığında, bir noktaya ulaşmış olacaksınız. Ancak yapmak istedikleriniz konusunda bu kadar net olduğunuz bir dönemde, daha neyi açıklamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. 

DOMUZ

Düşünceleriniz, hareketlerinizi etkiliyor. Ancak bu durum, pozitif düşünmenize engel değil. Pozitif düşündükçe, gününüz güzel geçer ve daha mutlu hissedersiniz.