8 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

8 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Dürüst olmanız gereken zamanlar var. Bugün lafınızı sakınmadığınız anlar, sonradan sizi rahatsız edebilir. Ancak endişelenmeyin, insanların sizi olduğunuzdan farklı tanımasından iyidir.
BOĞA
Bazen başınızdaki derdin üstesinden gelmeniz gerekir. Diğer yandan da bugün olduğu gibi alternatif bir strateji bularak çevrenizdekileri üzmemiş olursunuz. Bazı şeylerin değişmesi gerektiğini anlayacaklardır.
KAPLAN
Bazı seçenekler birileri için harika olabilir, ancak sizin için değil. Size ait olmayan düşüncelerin peşinden sürüklenmek cazip gelmiyor. Hissettikleri coşku size de bulaşabilir ama sizin için neyin daha iyi olacağını düşünün ve hedefleriniz doğrultusunda karar verin.
TAVŞAN
Bugün, herhangi bir diyalog kolayca tartışmaya dönüşebilir. Tavşan burcu kişiliğiniz normalde tartışmayı başlatan taraf olmaz. Yine de bugün, bazı yönlerinizin diğer insanlarla çatışacağı bir gün olacak. Derin bir nefes alıp ona kadar saydıktan sonra verebileceğiniz en iyi cevabı düşünün.
EJDERHA
İnsanların size anlattıklarıyla ilgili biraz dikkat olun. Çünkü etrafınızda, önemli anahtar noktaları atlayarak, olayları kendi versiyonlarıyla aktarmaktan mutlu olan kişiler var.
YILAN
Belirli şeyler şu anda değişmiyor. Ancak bir yandan da ilerleme kaydedebilmek için değiştirmeniz gereken şeyler olduğunu hissediyorsunuz.
AT
İnsanlara yardım etmeyi seviyorsunuz, ancak bugün size yaklaşan insanlarla gerçekten büyük bir anlaşma yapmanız pek de mümkün görünmüyor. Anlaşmayı çok iyi inceleyin ve gerekirse bu konuda güvendiğiniz birinden destek alın.
KEÇİ
Kendinizden şüphe etmek, bazı şeyleri yapmadan önce iki kere düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu durum, genelde sizi yıpratan bir süreçtir.
MAYMUN
Herhangi bir kutlama için yapılacak son hazırlıklar hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyorsunuz. 1 güne 24 saatten fazla zaman sıkıştırabilmek istiyorsunuz.
HOROZ
Tam olarak rahatlamadan önce yolunuzdan çekmeniz gereken ufak tefek işler var. Ancak sıkıntı değil, çünkü siz son dakika ortaya çıkan sorunlarla baş ederken eğlenebiliyorsunuz.
KÖPEK
Hayat bazen adil olmayabilir. Bazıları zorlukları kolayca başarıyla atlatabilirken, aklınızı 'Neden ben bu zorluklarla uğraşıyorum?' sorusu kurcalıyor. Neden ben diye düşünerek değerli zamanınızı harcamayın ve bunun size moral bozukluğundan başka bir katkısı olmayacaktır.
DOMUZ
Bugün kendinizi tuhaf hissettiğiniz için gelen yardım ricalarına cevap veremeyeceksiniz. Bu yüzden suçluluk duymanıza gerek yok. Sizi anlayacakladır.