8 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

8 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Bugün belli konuşmaları ertelemek, harika bir karar olacak. Çünkü çevrenizdekilerin ve sizin enerjiniz yüzünden gereksiz insanları muhatap alıp tartışma çıkarmanız olası…
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz, bugünkü ruh hali nedeniyle sağa sola sataşabilir. İnsanlar sizi küçük sorunlarla sinirlendirecek. Sakin olmaya çalışmak sizin yararınıza…
KAPLAN
Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...
TAVŞAN
Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.
EJDERHA
Geriye baktığınızda, yarattığınız farkı görebilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek, neyi ne zaman yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.
YILAN
Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerden vazgeçmelisiniz.
AT
Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.
KEÇİ
Bazı insanların hiçbir işe yardımı dokunmaz, çünkü ortaya çıktıklarında sürekli kaos yaratırlar. Bu sizin için bir karışıklığa yol açacaksa, hiçbir sorumluluk kabul etmediğinize dair sert bir konuşma yapabilirsiniz.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz herhangi bir tartışmada galip gelen taraf olmaktan çok hoşlanır. Öyle ki bu laf dalaşı için zaman ve enerjisini en verimli şekilde kullanmaya dikkat eder.
HOROZ
Çok fazla insan sizden bir şey istediğinde, yapıp yapamayacaklarınızı net olarak ortaya koymanız önemli. İnsanların neredeyse imkansız sorular sorduğunu fark ettiğinizde, onlara yardım edemeyeceğinizi bilmeleri gerekiyor.
KÖPEK
Düşüncelerini ifade ederken epey gürültü çıkaran insanlar vardır ve sizin her yapılanı onaylamanız gerekmiyor. Köpek burcu kişiliğiniz sadece kafa sallar, pek fazla şey söylemez. Çünkü gereksiz bir tartışmaya girmek istemez.
DOMUZ
Hislerinizi bugün dile getirmek, başka güne ertelemekten daha hayırlı olacaktır. İnsanlar, sizi yanlış anlayabilir. Yine de onları üzmeden düşüncelerinizi ifade etmenin bir yolunu bulacaksınız.