8 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

8 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bugün sözünüzü kesen insanları hoş karşılayın. Önce niyetlerini analiz edin, daha sonra tepkinizi koyun. Size yardım etmek isteyen insanların kalbini kırmak istemezsiniz.

BOĞA

Daha önce tavsiye aldığınız insanlar artık yok mu? Kaybolduğunuzu hissediyorsunuz. Daha önce benzer yollardan yürüyen insanlardan yardım almaya çalışın. Kendinizi çok iyi anlamış olsanız da, edinmediğiniz tecrübelere sahip insanların deneyimlerine önem verin.

KAPLAN

Bazı seçenekler bazı insanlar için harika olabilir, sizin için neyin daha iyi olacağını düşünün ve hedefleriniz doğrultusunda aklınızın sizi götürdüğü yere doğru gidin.

TAVŞAN

İnsanların tuhaf davranışlarına dikkat çekmenin akıllıca olabileceğini biliyorsunuz. Diğer insanların onlara hangi gözle baktığınızın farkında bile değiller. Bu farkındalığı yaratmak ise size düşüyor.

EJDERHA

Bazen karmaşık bir sorunun çok açık bir cevabı olur. Ancak böyle zamanlarda gözünüzün önündekileri görmekte zorlanırsınız. Bu yüzden böyle anlar esas, yardım almanız gereken dönemlerdir.

YILAN

İyilik yapmak sizi mutlu etse de, hoş olmayan bazı konulardan kaçınıyorsunuz. Bugün istemeseniz de yapmanız gerekenlere odaklanmaya çalışın. En kısa zamanda zor işlerin üstesinden gelecek ve boş zaman aktiviteleriyle eğleneceksiniz. 

AT

Hafta sonundan keyif almadığınızda, bütün işleri bu iki güne sıkıştırdığınızı anlayacaksınız. Kendinize, eğlenecek aktiviteler bulsanız bile, hiçbir şey yapacak dermanınız olmadığını hissedeceksiniz.

KEÇİ

Bazı düzenlemeler yapmaktan vazgeçtiğinizde, arkadaşlarınızı hayal kırıklığına uğratacağınızı düşünebilirsiniz. İnsanların yüzünü kara çıkarmamak, sizin için önemli. Ancak bu kez geçerli sebepleriniz var. Yine de kimsenin sizi anlayışla karşılamasını beklemiyorsunuz.

MAYMUN

Yakın arkadaşınız, duymak istemediğiniz şeyler söylüyorsa, size iyilik yapıyor olabilir. Unutmayın, dost acı söyler. 

HOROZ

Bazen, monotonluktan çıkıp normalde yapmayacağınız şeyler yapmanız gerekir. Çünkü farklı olmak ruhunuza iyi gelir. Örneğin; normal bir zamanda almayı tercih etmeyeceğiniz şeyler satın alın, giymediğiniz tarzda kıyafetler giyin…

KÖPEK

İnsanların fikrini değiştirecekleri konusunda kesin bir yargıda bulunmadan önce herkesin durumu net bir şekilde anladığından emin olun.

DOMUZ

İnsanlar sizden hep daha fazlasını istiyor, çünkü yapabileceğinizi biliyorlar. Vaadlerinizi yerine getirmek için kendinize zaman tanırken cömert olun.