8 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

8 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Sözünü bir kez tutmayan insanlara güvenmiyorsunuz, çünkü verdikleri hiçbir sözü tutmayacaklarını düşünüyorsunuz. Bunu yüzlerine karşı söylediğinizde pek memnun olmayacaklar.
BOĞA
Problemleri derinlemesine düşünmenin size daha fazla şey kazandırmayacağını anladınız mı? Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için bir adım atmanız ve bir yerden başlamanız gerekiyor.
KAPLAN
Risk almak, potansiyel bir ödül değerinde olabilir mi? Yapılan teklif cazip gelebilir, ancak sadece işin güzel yönüne bakıyorsunuz. Kötü yanlarını da dikkatlice düşünüp taşınmak için kendinize zaman verin.
TAVŞAN
Birden fazla iş yapabilmek için birkaç farklı ruh haline bürünmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Keçi burcunun enerjisi, ön görülemeyen bazı şeyler getirebilir.
EJDERHA
Bazı şeyleri erteleyip durdukça, o işe başlamak çok daha zor olur. Sadece aklınızdan geçenleri yapmanın mantıklı olduğunu biliyorsunuz. Daha sonra aklınıza gelenlerin sizi durdurmasına ya da aklınızı karıştırmasına müsaade etmeyin.
YILAN
Kurnaz biriyle anlaşmaya çalışıyorsanız, taktiklerinizi nasıl değiştireceğinizi düşünün. Tongaya düşmemek için adımlarınızı dikkatlice atın…
AT
Daha önce size yardımı dokunmuş olan insanları kırmamaya özen gösterin. Ama bugünkü gibi bir günde de, At burcu kişiliği olarak tartışma çıkarmamanız mucize olur.
KEÇİ
Bugünkü hikayenin taraflarından biri size bir şey anlatırken, diğeri başka şeyler anlatıyor. Gerçekler, karmaşık olabilir. Olaylara farklı yönden bakılması konusunda ısrar etmek işe yaramaz.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz sabırsız ve hırslıdır. Kimsenin keyfini beklemez. Ancak bugün de bu şekilde davranırsanız sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz.
HOROZ
Etrafınızdaki insanlar, yüksek sesle hiç durmadan konuştuğunda, kendinizi dinletmek için bağırmaya çalışmanın gereği yok. Çünkü er ya da geç enerjileri bitecek. Daha sonra sakin bir şekilde konuşarak, bütün derdinizi anlatabilirsiniz.
KÖPEK
Çok çalışmak bir erdemdir. Ancak bugün önemli olan, çok çalışmak yerine akıllıca ve pratik çalışmaktır. Böylece hem sonuca ulaşmanız kolaylaşır, hem de zaman kazanırsınız.
DOMUZ
İnsanlara izin verirseniz sizden faydalanabilirler. Bu konuda şanslarını zorladıklarını hissediyorsanız, istediklerini yapmayın. Ayrıca sizi kışkırtmalarına da müsaade etmeyin.