8 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

8 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Farkında olmasanız da, çevreniz son günlerdeki başarılarınıza gıpta ile bakıyor. Size sıradan görünen çalışmalar, aslında övgüyü hak ediyor. Işığınızı saklamadan etrafınızı aydınlatmaya devam etmelisiniz.
BOĞA
Detayları kontrol ettiğinizi düşünüyorsunuz. Birileri ukalalık yaptığında damarınıza basıldığını hissediyorsunuz. Ancak kızdığınızı belli etmemek çok da zor değil.
KAPLAN
Parasal meseleler söz konusu olduğunda, size sunulan bir teklifle ilgili net bir karar veremiyorsunuz. İlk etapta size doğru gelen işler, detayına indikçe cebinizi yakabilir.
TAVŞAN
Bugün herkes fazlasıyla kırılgan. Sizin için önemi olmayan ve size değer vermeyen insanlara karşı daha fazla sabır göstermenize gerek yok.
EJDERHA
Özel durumlarda aşırı uçlarda gezmemeniz gerektiğinin farkındasınız. Davranışlarınızı abartarak umduğunuz sonuçları elde edemeyeceğinizi biliyorsunuz.
YILAN
Bugün önemli olan; olayları nasıl idare ettiğiniz değil, insanları ve hislerini nasıl idare ettiğinizdir. İnsanları ikna edebilmek için kanıtlamanız gereken bazı bilgiler var.
AT
Yeniliklere adım atmadan önce her şeyin tamamen kontrolünüz altında olması gerekmiyor. Bunun için gerçekten iyi fikirleriniz olduğun inanın. Beklenmedik şeylerle karşılaşabileceğinizin bilincinde olun.
KEÇİ
Bugün aklınızda zaman kazanmak var, ancak bütün kestirmelerin doğru yol olmadığının farkındasınız. Yeni durumların üstesinden gelmek, insanların yardımını gerektirebilir ve zaman alır.
MAYMUN
Yapacak çok iş var, ancak iki kez kontrol etmeden hareket etmek riskli. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek atın. Önce durup bir plan yapın.
HOROZ
Bir kapı kapanır diğeri açılır. Bazı şeyler sona erdiğinde doğal olarak yeni başlangıçları takip edeceksiniz. Yolunuza devam etmeniz gerektiğini hissediyorsanız, eskiyi bırakmalı ve yeniliklere hazır olmalısınız.
KÖPEK
Ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar, sorun teşkil edebilir. Düşüncelerinizin insanlarla aranızı açtığının farkına varmanız gerekir.
DOMUZ
Desteğinize ihtiyacı olan birine yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz. Aslında onlara kulak vermekten başka yapacağınız bir şey yok ama verdiğiniz manevi destek bile faydalı olabilir.