8 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

8 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Günün enerjisi, kendinizi telaşlı ve heyecanlı hissetmenize neden olabilir. Siz zaten her şeyi yapmaya hazırsınız ve kimsenin sizi durduramayacağını düşünüyorsunuz.
BOĞA
Bu ay hayatınızda kalıcı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bunun da çok zor olmayacağını düşünüyorsunuz, çünkü bazı alışkanlıkların kolayca bırakılabileceğini biliyorsunuz.
KAPLAN
Karşınızdaki insanın, sizi tam olarak anladığından emin olmak için bir yöntem bulmalısınız. Bazı konuları tekrar gözden geçirmek mantıklı olacaktır.
TAVŞAN
Fazla düşünmek, her şeyi olduğundan daha karmaşık hale sokabilir. Size yardım edebileceğini hissettiğiniz kişilere içinde bulunduğunuz durumu açıkça belirtmeniz gerekir.
EJDERHA
Önünüzde iki yol var. Doğru yönü bulmak hiç de kolay değil. Bu kez yalnızsınız, kimseden yardım almadan sadece birini seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz, sadece sakinleşerek iyi düşünün.
YILAN
Hiçbir zaman aynı fikirde olmayacağınızı bildiğiniz insanlar var. Ancak bu farkındalığa sahip olmanın da size kazandıracağı hiçbir şey yok. Önce insanları dinlemeye açık olmalı ve olaylara farklı açılardan bakabilmek değerlerinizi savunurken elinizi güçlendirecektir.
AT
Herkesle iyi geçinmeye çalışsanız da, bunun pek de mümkün olmadığını biliyorsunuz. Bazen oluruna bırakmalısınız. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerin sizin temponuza ayak uydurabildiklerinden emin olmak için biraz yavaşlamanız gerekebilir.
KEÇİ
İşler planlandığı gibi gitmediği zaman çileden çıkabiliyorsunuz. Tersliklerin eğlenceli yönünü görmeye çalışarak, enerjinizi yüksek tutmaya gayret etmelisiniz. Biraz kaygısızca davranarak pozitif ruh halinizi koruyabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün, mizahi yönünüzü kullanarak yüzsüzlük yapan insanların üstesinden gelebilirsiniz. Ne kadar kibar olurlarsa olsunlar 'hayır' diyebileceğinizi onlara hatırlatarak gereksiz ısrarları önlemiş olursunuz.
HOROZ
Bugün fark yaratacak olan şey, ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizdir. Dürüst olacaksınız. Aynı zamanda kaba olmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yine de vereceğiniz mesajın kabul edilmesi kolay olmayacak.
KÖPEK
Etrafınızdaki insanların kafası oldukça karışık. Bunun üstesinden gelebilmeleri için onlara yardım etmenizi istiyorlar. Onlara zaten yardım ettiğinizi düşünüyorsanız, bunu bilmelerini sağlayın.
DOMUZ
İnsanlara karşı dürüst davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak açıksözlü olduğunuzda nasıl tepki vereceklerini de merak ediyorsunuz. İlk etapta kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak söylediklerinizi, duymaları gerektiğinin farkındalar.