8 Kasım Perşembe - Günlük Çin Burçları

8 Kasım Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu 
FARE
Fare burcu kişiliğiniz nedeniyle çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Daha ne kadar sabredebileceğinizi merak ediyorsunuz.
BOĞA
Kimseyle tartışmak istemeseniz de, birileri tartışma çıkartacak yer arıyor. Bu tip insanlardan uzak durmalısınız.
KAPLAN
Bugün çevrenizdeki kişilerin öfkesine karşı gardınızı alın. Çıkan tartışmada, sadece bir kişinin suçlu olmadığını anlamaya çalışın.
TAVŞAN
Samimi arkadaşınızın sizi zor duruma sokması, tahammül sınırınızı zorlayacak. Ancak kimse, tartışmayı önlemek için çaba harcamayacak.
EJDERHA
Herkes, olaylara birbirinin gözünden bakmayı başarabilirse, hiçbir münakaşa yaşanmaz. Ancak bunu yapabilmek biraz çaba gerektirir.
YILAN
Kimseyle çok iyi anlaşmak zorunda değilsiniz. Ancak birlikte çalıştığınız insanlara saygı duymak zorundasınız. Aksi takdirde birilerinin başı belaya girebilir.
AT
Bugün her şeyi, kafanıza göre yapamayacağınızı kabullenmelisiniz. Başkalarını takip etmek yerine kendi yolunuzu çizmenin daha mantıklı olduğunu göreceksiniz.
KEÇİ
Ara sıra tartışmalar yaşanabilir. Ancak bu sırada olumlu değişimlere de şahit olabilirsiniz. Dolayısıyla tartışmalı konulardan sürekli kaçmanıza gerek yok.
MAYMUN
Etrafınıza ördüğünüz duvarların size koruduğuna inanıyorsunuz. Bu yüzden birileri, size karşı saldırıya geçtiğinde endişe etmiyor, soğukkanlılığınızı koruyorsunuz.
HOROZ
Tartışmalardan kaçınmanın mantıklı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak fikriniz değiştiğinde, durum çoktan çözüme kavuşmuş olabilir.
KÖPEK
Aynı mevzuları tekrar tekrar tartışmanın anlamı yok. Bu durum, vakit kaybından başka işe yaramaz.
DOMUZ
Harika bir gün geçireceğinizi hissediyorsunuz. Kimsenin bunu mahvetmesine izin vermeyin. Kıskanç insanları dünyanızdan uzak tutun.