8 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

8 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Fazlasıyla tedbirli davranan kişilerin farkındasınız. Onlar istemediği sürece, dillerini çözüp konuşturabilmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Sorsanız bile bilmediğiniz bir şey anlatmazlar.

BOĞA

Son günlerde çok yoğunsunuz, bu yüzden özel bir karar vermek için çok fazla düşünemediniz. Yapılacak en doğru şeyin ne olduğunu hala bilmiyorsunuz. Diğer konuları bir kenara bırakıp, önce bunun kararını vermeniz gerekiyor.

KAPLAN

Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...

TAVŞAN

Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.

EJDERHA

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için mi böyle bir kişiliğe mi bürünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.

YILAN

Yakın bir arkadaşınız aslında sizi dikkatlice dinledi. Ancak siz, söylediklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişileri idare etmeniz gereken zamanlar vardır, ona karşı biraz sabırlı olun.

AT

Gerçekleri biliyorsunuz ve şimdi onları nasıl kullanabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Önemli olan, ufak detaylara takılmadan yaptığınız planların işe yarayacağı konusunda kendinize güvenmektir.

KEÇİ

Bazen insanları biraz överek motive etmek gerekir. Keçi burcu kişiliğiniz, yapılan iltifatlara layık olmak için daha fazla çaba göstereceklerini bilir. Övgü, samimi olduğu sürece sihirlidir.

MAYMUN

Bugün iç sesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğini unutmayın.

HOROZ

Şartların hızlı bir şekilde değişmesi, planlarınızı yeniden düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Kendinizi kurban gibi hissetmektense yolunda gitmeyen işleri kontrol etmeye çalışın. Yeni planlamalar yapmaktan korkmayın.

KÖPEK

İnsanlar sürekli üstünüze gelse de, pes etmeyecek ve onlara prim vermeyeceksiniz. Çünkü tek istedikleri şey, sorun çıkarmak! Ancak dayanamadığınız anlar da oluyor. Ancak Köpek burcu kişiliğinizin bir yanı buna engel oluyor. 

DOMUZ

Kafa dinlemek istediğinizi söylediğinizde, insanların sizi ciddiye almasını istiyorsunuz. Duymak istedikleri şeyleri söylemekten kaçının. Böylece sizi yalnız bırakacaklardır. Siz de biraz sakinlik ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz.