8 Ekim- Günlük Çin Burçları

8 Ekim- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

İnsanların kasıtlı şekilde size karşı bir baş belası gibi davranmadığına eminsiniz. Sabrınızı sınadıklarını düşünebilirsiniz, ancak gerçekten de art niyetsiz ve masumlar…

BOĞA

Planlarınızı değiştirmeyi düşünmek bile hayatınızda yenilik yaratacak. Ancak bu gelişmeleri, zor olduklarında bile göğüslemeye hazır olmanız gerekiyor.

KAPLAN

Değişken bir ruh haliniz var. Verdiğiniz kararları uygulama yolunda, karşınıza engeller çıkmasına şaşırmayacaksınız. Keskin bir U dönüşünden önce biraz yavaşlamanız gerekecek. 

TAVŞAN

Tahammül edilmesi zor kişilere sabırla katlanıyorsunuz. Bu da, işinizi ve insanları sevdiğinizi gösteriyor. Doğal olarak insanların, sizin için iyi dilekleri ve duaları da hiç eksik olmuyor.

EJDERHA

Kimsenin, kasıtlı olarak sizi eleştirdiğini düşünmeyin. Saldırı altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Üzülmek yerine eleştirileri ele alıp, içlerinde gerçeklik payı olup olmadığına bakın…

YILAN

Günün enerjisi, gergin dakikalar yaşamanıza neden olabilir. Yanlış sonuçlar doğurabilecek, riskli işlerden uzak durmalısınız.

AT

Biraz temizlik yapmanın zamanı geldi. Artık ihtiyacınız olmayan kıyafetleri gardırobunuzdan çıkartın. Çevrenizde fiziksel olarak yer açmak, hayatınızdaki yeni şeylere hazır olmanızı sağlar.

KEÇİ

Haddini aşıp işinize karışan kişilerin affedip, güne yeniden başlayabilirsiniz. Sorunları sürdürerek hiçbir şey kazanamazsınız.

MAYMUN

Hareketlerinizi kısıtlayan kalıpları kırmak, Maymun burcu kişiliğinizin sivrildiği noktadır. Ancak, bu kez farklı olma gereksinimi duymadan kolay olan pratik yolu seçmelisiniz.  

HOROZ

İnsanlardan ilham alarak fikir edinmekten korkmayın. Etraflıca düşünmek, hiçbir zaman olayları karmaşıklaştırmaz. Aradığınız cevap çok açık olabilir.

KÖPEK

Bir ricanız karşılığında size olumlu yanıt vermeyen kişiler var. Bu durumu kişiselleştirmenize gerek yok. Sadece yanlış yerde yanlış kişiden istekte bulunduğunuzu düşünün.

DOMUZ

Uğraşılan işi kolayca çöpe atabilecek insanların, kargaşaya yol açmasından hiç hoşlanmıyorsunuz. Emeğe saygı duymuyorlar, bu konuda ne yapabileceğinizi araştırın.