8 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

8 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Bazen, yeni ortaya çıkan sorunlar için, eski çözüm yöntemlerini kullanmanız gerekir. Bazı problemleri bugün halletmeye kararlısınız. Bunun için yeni çözüm önerilerine ihtiyacınız yok.

BOĞA

Arkadaşınızı, üstüne düşeni yapması için uyarmanızın zamanı geldi. Bazı sorumlulukları reddeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Çünkü aynı konular daha önce yaşanmıştı.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz bulunduğu ortamda popüler olmayı hep başarır. Bu popülerliğinizi arttırmak için her şeye 'evet' demek zorundaymışsınız gibi hissetmeyin.

TAVŞAN

Herkesin kendi yolunu çizmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Çünkü herhangi bir tartışma yaşanmasını istemiyorsunuz. Bu yaklaşımın doğru olduğundan eminsiniz.

EJDERHA

Bugün karşınıza çıkan bir durumu yargılamakta aceleci davranmayın. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Önce olayı anlamaya çalışın.

YILAN

Bazı gerçekleri kendinize saklayarak gereksiz tartışmalardan kaçabilirsiniz. Ancak onların bildiği şeyleri ortaya çıkarmak için bildiklerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Acele karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunu yaparken dikkatli düşünmek zorundasınız. Aksi takdirde hızlı olabilmek adına yanlış yaparsınız.

KEÇİ

Haklı olduğunuz durumlarda yaptığınız şeyi sessizce devam ettirin. Çünkü sonunda başarıya ulaşacağınızdan eminsiniz.

MAYMUN

Gün boyunca, karşılık beklemeden birilerine yardım edebilirsiniz. Bir gün sizin de yardıma ihtiyacınız olduğunda hiç düşünmeden ve karşılık beklemeden koşacak kişiler, onlardır.

HOROZ

Bazı şeylerin eskimesi, zorunuza gidiyor. Ancak hayat sürüyor ve sürekli önünüze yeni fırsatlar çıkarıyor. Bunları kaçırmamak için, öncekileri bilinç altına itmeniz gerekiyor.

KÖPEK

İnsanlara ders vermek için harekete geçmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Şanslarını zorladıklarının farkındalar. Bugünün, yanlarına kâr kalmayacağını tahmin ediyorlar.

DOMUZ

İnsanların hakkınızda yaptıkları konuşmalara kulak tıkayın. Bu konuşmalar motivasyonunuzu olumsuz etkileyebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında toparlanması zor olur.